Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tragedia organizacyjna. Korki uciążliwe dla kierowców, burdel na skrzyżowaniach, biegacze lawirujący pomiędzy samochodami, piesi czekający nie mogąc przez 20 minut przejść przez jezdnię. Ja dziś naczekałem się na al. Racławickich a zostałem opieprzony przez policjanta za przejście zgodne z przepisami nie zagrażające biegaczom.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokladnie na skrzyzowaniach parazliz!!!biegacze musieli omijac samochody to szok!!!polocjant zatrzymuje samochod ten hemauje a biegaczwpada na nniego!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyżej, kilkukrotnie musiałem się dziś przemieścić przez Racławickie i dalej, korki jak w szczycie i to o 9 rano w niedziele!!! 13 a tu nadal spacerkiem sportofffcy blokują miasto... ja oczywiście spóźniony, 10-15min stania i czekania bo komuś chciało sie pobiegać z balonikami truchcikiem... nad zalew przenieść imprezę i tam w koło 20 x a nie blokować miasto na pół dnia dla pseudo sportoffcóf od Jana Pawła po Racławickie, i to za kase podatnika który się wk....ł,  tak podatnika bo służby mundurowe zabezpieczające tą zabawe opłacane są z podatków,.. gratuluję organizatorom głupoty  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak wyżej, kilkukrotnie musiałem się dziś przemieścić przez Racławickie i dalej, korki jak w szczycie i to o 9 rano w niedziele!!! 13 a tu nadal spacerkiem sportofffcy blokują miasto... ja oczywiście spóźniony, 10-15min stania i czekania bo komuś chciało sie pobiegać z balonikami truchcikiem... nad zalew przenieść imprezę i tam w koło 20 x a nie blokować miasto na pół dnia dla pseudo sportoffcóf od Jana Pawła po Racławickie, i to za kase podatnika który się wk....ł,  tak podatnika bo służby mundurowe zabezpieczające tą zabawe opłacane są z podatków,.. gratuluję organizatorom głupoty
Gdyby głupota umiała latać, na pewno unosiłbyś się w powietrzu. Ty i poprzedni głupcy i malkontenci na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10-15 minut musiałeś stać?! Ja pierdzielę, nie wierzę! Zmarnowany dzień!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie gość jest ze wsi zabitej dechami. Przyjechał i teraz wymaga żeby w niedziele jak do marketu jedzie to mu czerwony dywan rozwijać . Żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy i piesi w Lublinie (oczywiście nie wszyscy) nie dorośli do takich imprez. Sorry ale jedyne co mi przychodzi to "święte krowy". Zamiast cieszyć się, że Lublin organizuje takie imprezy, to jest tylko narzekanie. Co najmniej 2 razy, mało co kierowcy nie stosujący się do sygnalizacji ręcznego kierowania ruchem, nie potrącili biegnących na skrzyżowaniu Kraśnicka-Bohaterów Monte Cassino. Piesi wchodzili w środek biegnących. Tragedia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biegłem wczoraj - bardzo dziękuję wszystkim kierowcom za cierpliwość, ludziom na chodnikach za doping. Było naprawdę super - 99% reakcji bardzo pozytywnych, widziałem jedną "napinkę" policjanta z kierowcą na Spółdzielczości Pracy. W porównaniu do innych maratonów bardzo fajnie, jeśli o to chodzi  (a na forach zawsze znajdą się malkontenci). Także reasumując, DZIĘKI LUBLIN!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się, że Lublin otworzył się na świat. A Ci kretyni co narzekają,że są imprezy niech potem nie mówią, że lubelskie to zaścianek Polski. Wstyd mi za takich Lublinian!! Za rok również pobiegnę, na złość malkontentom, którym słoma z butów wystaje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tej pory jak napisał kolega wyżej Lubin był zamkniety na świat, teraz jest zupełnie inaczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maraton byl super@@@ organizacja też!!!! Pozdrawiam wszystkich biegających!!! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...