Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pudzianowski vs Kawaguchi. Zobacz jak wygrał Pudzian

Utworzony przez Bos, 8 maja 2010 r. o 10:08
Niezła walka wczoraj nie oglondałem bo jechałem z lotniska (WIEDZIAŁEM ŻE PUDZIAN WYGRA dziś sobie to obejrzałem to mnie to zadziwiło ponieważ dawałem pudzianowi max 4 minuty i puchar w renkach ale cóż wygral? wygra! wiedzialem to od poczontku ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pudzianowski musi się jeszcze wiele nauczyć zanim spróbuje walczyć z najlepszymi i zdobyć mistrzowski pas. Walka z tym Japończykiem pokazała, ze i na Pudziana mozna znaleźć sposób i gdyby to był lepszy zawodnik to byłoby po nim. I pewnie tak też się stanie kiedy do ringu zaproszą kogoś kto ma pojęcie i jest naprawdę dobry. Rozumiem, ze Pudzianowski chce jeszcze zarobić przed zakończeniem kariery ale chyba ze dużo tego, taniec, śpiewanie, walki. Nie można być dobrym we wszystkim. Mimo to zycze mu sukcesów i zdrowia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ORTOGRAFIA SIĘ KŁANIA :ppp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczął nieźle, dwa ładne rzuty japończykiem, mógł to skończyć szybko przed czasem. Ale widocznie musieli przewalczyć dwie rundy. Dziwne że wcale nie stosował low kick'ów, to jego mocna strona przecież. Brak kondycji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chory człowiek ten Pudzian. Ale ch*** mu w dupę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bos napisał:
Niezła walka wczoraj nie oglondałem bo jechałem z lotniska (WIEDZIAŁEM ŻE PUDZIAN WYGRA dziś sobie to obejrzałem to mnie to zadziwiło ponieważ dawałem pudzianowi max 4 minuty i puchar w renkach ale cóż wygral? wygra! wiedzialem to od poczontku ;D
Widzę,że intelektualnie kolega takim sam burak jak Pudzianowski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chochlik napisał:
Chory człowiek ten Pudzian. Ale ch*** mu w dupę.
h** mu w dupę to wiejski bezmózg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...