Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Działalność sportowa i instytucje sportowe nie powinny być opodatkowane tak jak działalność kościołów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej nie powinien być to problem dla klubu przecież dobrze się prowadzi nie szasta kasa nie kupuje zawodników na lewo i prawo tym bardziej nie sprzedaje więc kasa na podatek by się znalazła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chwilę słyszy się, że miasta czy gminy zwalniają z płacenia podatku od nieruchomości koncerny zagraniczne które budują fabryki lub stawiają markety. A tu na tapecie mamy klub dzięki któremu cała Polska wie gdzie jest Łęczna. Lokalne tradycje są ważniejsze niż zagraniczne koncerny. Mówimy o problemach otyłości wśród młodzieży a utrudniamy funkcjonowanie organizacjom które dbają o zdrowie naszych dzieci. Ja nie widzę tutaj argumentów na nie. A co do komentarza ,, PISFAN'' to właśnie chyba sam Pan dał argumenty że trzeba pomóc bo klub nie szasta pieniędzmi co oznacza że prowadzony jest gospodarnie a to jest plusem w dzisiejszych czasach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo obchodzi jakiś klub sportowy - ludzie przecież jak zwolnią ich to za tą kasę kupią jakiegoś pseudo piłkarzyka a my wszyscy dostaniemy podwyżki za śmieci, wodę albo podatku od nieruchomości. Niech płacą - same święte krowy kluby kościoły wspólnoty. Rozumiem szpital zwolnić albo szkołę ale klub to może ja sobie klub ping ponga w domu założę i też niech mnie zwolnią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...