Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robert Jucha (Speed Car Motor Lublin): To nie jest fabryka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2018 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Ja tu widzę molestowanie, gdzie są ręce trenera Juchy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tu widzę molestowanie, gdzie są ręce trenera Juchy?
 Tutaj widzisz.. ale jak Cię zamykali na zakrystii to mówiłeś, że tylko taka zabawa.. typowe !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Jucha jest trenerem,skoro w całej karierze wyszedł mu jeden sezon 1994 ,a po za tym padaka. Może Jurka Mordela zatrudnić ,on jako zawodnik dużo więcej zrobił dla drużyny i większe doświadczenie .Nie zdobywał 2,3 punktów w zawodach ja pan Jucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa! Oglądaj dzisiaj mecz Polska - Portugalia (lub każdy inny). Zobaczysz po strzelonej bramce jak się chłopy molestują, przytulają, poklepują, kładą się jeden na drugim - taka niby radość, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...