Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Robert Kubica podstawowym kierowcą Williamsa! Zespół ma potwierdzić te informacje [wideo]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 listopada 2018 r. o 15:34 Powrót do artykułu
Coś niebywałego. Przyznam nie wierzyłem. Brawo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale zespół nie potwierdził ? napiszcie jak potwierdzi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagroda dla tych wszystkich zagorzałych fanów Roberta. Jeżdżą za nim wszędzie. Ogólnie to super sprawa,szacun za determinację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś niebywałego. Przyznam  nie wierzyłem. Brawo !!!!
 aleś ty głupi ,łorlen pazernen da na ten cel 100 mln złotych ,a to będą pieniądze które głombie zapłacimy w dystrybutorach cpn
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert będzie się rozbijał bolidami ,a my szaraki za to zapłacimy i będziemy cieszyć się jak małpy szkiełkim kolorowym kiedy wogóle będzie dojeżdżał do mety ,bo o zdobywaniu punktów można zapomnieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niesamowite, że decydują o tym pieniądze sponsora a nie umiejętności....poszła kasa jest kontrakt. A my wszyscy za to zapłacimy w paliwie...brak slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to teraz Kurski musi kupić prawa do transmisji F1 w narodowej telewizji. Pewnie Eleven za godziwą sumkę podzieli się sygnałem, żeby suweren widział na co wydał tyle kasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...