Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sportowiec Roku 2018: Kto tym razem zgarnie tytuł? [GŁOSOWANIE]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 grudnia 2018 r. o 11:34 Powrót do artykułu
Ten czwarty i ten siódmy od prawej już nie zgarną. Inni teraz byli lepsi i oni będą zgarniać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie Aleksandra Rudzińska, innych mistrzów świata chyba w tym gronie nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Lublinie jest jakiś sport?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten z wielką głową na cienkich nóżkach - jaka to dyscyplina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako MECENASA proponuję byłego zastępcę Prezydenta Lublina - Pana Krzysztofa K. - jak na dłoni widać, że miejski sport bez niego NIE MA PRAWA BYTU - pociesza płaczących prezesów, chodzi za darmoszkę na każdy mecz, specjalnie dla niego tworzone są miejsca w zarządzie MOSiRu ... sport ma we krwi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSLowiec SOSNOWSKI też startuje na sportowca? Chyba w dyscyplinach związanych z KOSZENIEM SIANA ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam Małysz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Lublinie jest sport... jak wziąć odprawę 250tys. pln
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za konkurs jak jedna osoba na siebie może wysłać niezliczona ilość smsow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KM Cross z pieniędzy dotacyjnych wysyła smsy na swoich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grabczuk jeszcze sie wcisnął z tym swoim głupkowatym fizys
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a po prawej pan od Жуковa, któremu TY podatniku oddajesz  prawie 20 TYSIĘCY miesiecznie? ... CZY WIESZ CHOCIAŻ ZA CO ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiat krasnOstawski :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A krzysiu jaką dyscyplinę reprezentuje? Może taką - ile da się wydoić ze sztucznie utworzonego stanowiska w MOSiR :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
- UWAGA - O TYM SIĘ NIE MÓWI !!! - Józef Piłsudski w 1894 r. podpisał akt lojalności wobec cesarstwa rosyjskiego. Mówił w nim, że będzie dążył do odbudowania Rzeczypospolitej Polskiej w przeciągu 25 lat. Pkt 12 aktu mówi również, że pod przykrywką współpracy z państwami centralnymi będzie zbierał informacje dla ochrany. Dano mu aż 580 000 zł za to!!! Z kolei w 1901 r. podobne akta podpisał z pozostałymi zaborcami - oczywiście w tajemnicy przed Rosjanami. Jego tygodniowa pensja za szpiegowanie na rzecz Niemiec wynosiła ponad dwukrotność pensji nauczycielskiej w owym czasie- podobnie jak na rzecz Austrii (kilkanaście Fl.). Nie możemy również zapominać o Rosji (dostawał złote ruble i sukno na mundury). Wracając do Japonii, w 1904 r. spotkał się z cesarzem Japoniii i z nim podpisał układ o przyjaźni właśnie kraju wschodzącej wiśni i ruchu narodowo-wyzwoleńczego "Polska". O tym się nie mówi !!! Mało tego, Piłsudski po 1914 r. wyłudzał informacje od żołnierzy, przekupując ich kiełbasą i warzywami, bądź szantażując (stąd znane powiedzenie "Jurek- ogórek, kiełbasa i sznurek"- w oryginale "Jurek - ogórek,kiełbasa CZY sznurek [szubienniczy] - Woźniak 1984). W ten sposób zginęło w samym tylko powiecie Bocheńskim 16 młodych rekrutów w 1915 r., zaś 124 w Galicji w 1916 r. Zmuszał ich też do wstępowania do swej 1 kompanii kadrowej. Ci, którzy odmawiali ginęli w niewyjaśnionych okolicznościach- często powieszonych i zastrzelonych jednocześnie. Ci, co walczyli byli narkomanami - nawet jest piosenka "Czerwone maki na mojem kasynie"!!! TO PIŁSUDSKI ICH ZMUSZAŁ DO TEGO. NIE MIELI WŁASNEJ WOLI. O to świadectwa kilku: * Jan Kowalczyk ur. 1894 "Zostałem upity w karczmie na Kleparzu przez wąsatego oficera, który kazał mówić do siebie . Dał mi potem jakieś pismo do podpisania, po czym nic nie pamiętam. Następnego dnia - 12 lipca - obudziłem się w ceglanych koszarach... / Janek niestety zginął w 1916 ... Miał 22 lata. * Paweł Frączek ur. 1891 "Zostałem złapany przez oficera w mundurze Lejtnanta; mówili nań >>Ziuk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Sławuś ,ta zielona wazelina to też startuje na sportowca roku???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to kto? Wiadomo, Krzycho Komorski! ;-) :-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujcie na EWELINA KAMCZYK, dziewczyna z ogromnymi osiągnięciami i wielkim potencjałem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi, zwanemu dr Agbazarą, wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość, pomagając mi przywrócić mego kochanka, który zerwał ze mną Cztery miesiące temu, ale teraz ze mną przy pomocy dr Agbazary, wielkiego zaklęcia miłosnego odlewnik. Wszystkim dzięki niemu możesz również skontaktować się z nim o pomoc, jeśli potrzebujesz go w czasach kłopotów poprzez: ( a g b a z a r a @ g m a i l . c o m ) możesz również Whatsapp na ten numer ( +234 810 410 2662 )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Jarek startuje w ujeżdzaniu kota?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...