Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W piątek o 20.30 Górnik Łęczna podejmie na Arenie Lublin Lecha Poznań

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 września 2016 r. o 19:15 Powrót do artykułu
Och,ach co za wielkie wydarzenie buahaha.Znowu garstka frustratów na trybunach tzw.kibice regionu i atmosfera rodem z 7ligi kazachskiej.Ale co tam podobno klub zarabia i ma multum sponsorow hehehe.Do zobaczenia dla prawdziwych kibiców a nie kibicow regionu przed telewizorem;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napisała jakaś sfrustrowana miernota. Jedź do siebie na wichurę kibicować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Emocje jak na imieninach cioci Grażyny, a mecze fajne jak twórczość Pana Yapy. Brak wartości dotanej w postaci piłkarskiej atmosfery. kilku kolesi zadecydowało, że piłkarze grają każdy mecz na wyjeżdzie. ciekawe co by powiedzieli kibice Barcy lub Realu gdyby ich mecze przeniesiono do Azji bo tam większe wpływy z biletów i sprzedaży gadżetów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Beczek ile ci dają za promowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leczna. Klub który popiera kandydaturę Wojciechowskiego. .. Zenada. Stop dla buractwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fotki pokazały ile to było kibiców Motoru na ostatnim meczu mniej niż 1/10 stadionu czym wy się szcycicie że góśno krzyczycie i co 3 wiersz bluzgi i transparent miasto i klub  bandycki .Górnika jako piłkarzy szanują w Polsce a w 4 lidze każda gmina chce wygrać z władcami wschodu urojone ambicje na  płutnie  .Prawdziwych kibiców interesuje  poziom najlepszej drużyny w regionie.Znawca dobrego fudboliu pójdzie na mecz Górnika ,Wisły P a na3 miejcuMotor choć dziś lepiejgra Avia Świdnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O Górniczku gdzie Wy gracie , do domu wracajcie Tu jest Wasze miejsce tu jest Wasz Dom" Łęczna" Zostawcie tę polityczną żenadę ,nich sami grają na Arenie. ŁĘCZNA CZEKA MY CZEKAMY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik do kopalni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic regionu napisał:
Fotki pokazały ile to było kibiców Motoru na ostatnim meczu mniej niż 1/10 stadionu czym wy się szcycicie że góśno krzyczycie i co 3 wiersz bluzgi i transparent miasto i klub  bandycki .Górnika jako piłkarzy szanują w Polsce a w 4 lidze każda gmina chce wygrać z władcami wschodu urojone ambicje na  płutnie  .Prawdziwych kibiców interesuje  poziom najlepszej drużyny w regionie.Znawca dobrego fudboliu pójdzie na mecz Górnika ,Wisły P a na3 miejscu Motor choć dziś lepiejgra Avia Świdnik A co ty możesz na ten temat wiedzieć, henryczku jak cie tu nie ma i na mecze nie chodzisz ?W Lublinie ludzie chodzą tylko na Motor bo to lubelski klub,a nie na żadnego przybłędę z Łęcznej i to się nie zmieni choćbyś napisał jeszcze 100 postów.A jeżeli chodzi o frekwencję to dam ci przykład z tego miesiąca: sobota,ekstraklasa, mecz Górnik-Korona - 2400 widzów,4 dni później środa,3 liga,mecz Motor-Stal - 2900 kibiców, przemyśl to henryczku zanim napiszesz kolejną bzdurę.A poziom futbolu w Polsce jest taki że jak kogoś interesuje dobra piłka to będzie chciał ją obejrzeć,ale nie w polskich ligach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super godzina meczu! wybieram sie ze znajomymi! A lyonie drzec ryje przed stadionem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urojona potęga Motoru vel Spartakusa. To już nawet śmieszne nie jest. Walnijcie się w te swoje łyse pały. Ten klub wielki to już był. Należy się z tym pogodzić. A ja jade zobaczyć mojego kochanego Lecha, wypić piwo, poświętować i nie bać się , że ktoś mi zaje.....e flagę mojego własnego Klubu. Nie szukam tam futbolowej finezji, bo cos takiego w tym smutnym kraju nie istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpadniesz z flagą, super, to faktycznie wypijesz piwo - takie, które sam sobie nawarzysz.KAPELKO NIEUDACZNIK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli jednak pomimo "bojkotu" będziecie na Arenie żeby się o moją flagę zatroszczyć ? Fajnie. Moje dziecko będzie miało szalik. Również się zatroszczycie ? Prezesie Kapelko. Cierpliwości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alvaro napisał:
czyli jednak pomimo "bojkotu" będziecie na Arenie żeby się o moją flagę zatroszczyć ? Fajnie. Moje dziecko będzie miało szalik. Również się zatroszczycie ? Prezesie Kapelko. Cierpliwości.
Wpadniemy weźmiemy flage, a potem uszczęsliwimy twoją żone która została w domu, wpadniemy do niej we dwóch- bo tak własnie najbardziej lubi,ale pewnie ci o tym nie mówiła, za to z ciebie zawsze ma wielką beke jak sie z nia widzimy.KAPELKO WYNOCHA ZAKLAMAŃCU !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i takich 100-150 kretynów nie może pogrzebać bardzo słusznej decyzji o przeniesieniu meczy Górnika na Arenę. To jest taki właśnie poziom dyskusji. Dziś na Arenie min. 6 tys. A przypomnijcie mi proszę kiedy ostatnio na tamtej wsi tyle było ? ile razy w sezonie było ponad 2 tys. (bez darmowych dzieci z całego województwa).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alvaro napisał:
czyli jednak pomimo "bojkotu" będziecie na Arenie żeby się o moją flagę zatroszczyć ? Fajnie. Moje dziecko będzie miało szalik. Również się zatroszczycie ? Prezesie Kapelko. Cierpliwości.
na 99% to sciemniasz  ale jak ty tak na serio  chcesz z flaga wejsc to chyba ci się kraje pomyliły, to nie hiszpania, nawet jak nie ma zorganizowanego dopingu to na twoim miejscu bym to 3 razy przemyslal(albo i 4)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za podniesienie cen biletu nie wybieramy się ze znajomymi!!! przegięcie ch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyrk Arena ciąg dalszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pożyczki na dowód bez zaświadczeń dla każdego ***kredytyk.pl od 100zł do 200.000zł odbierz pieniądze! - chwilówki na dowód bez zaświadczeń bik - kredyty przez internet, dla firm - kredyt na mieszkanie/hipotekę - kredyt samochodowy, pożyczka na dowód bez dochodów - kredyty pozabankowe, gotówkowe i konsolidacyjne wypełnij krótki wniosek a my do ciebie bezpłatnie oddzwonimy i przestawimy najlepszą ofertę dla ciebie! więcej różnych kredytów tu ***kredytyk.pl/gotowka.php
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Sawa:piszesz o"tamtej wsi"a chcesz klubu z "tamtej wsi"u siebie.Odpowiedz sobie na pytanie czy jestes madry.Zresztą nie musisz hehe.A kiedy na wiejskiej arenie po meczu z Lechem będzie nawet 4 tys.gapiow?Bo na następnych meczach już raczej nie.Zresztą dwa ostatnie spotkania dobitnie to pokazały.Ale idź pajacyku weź trabke i z tymi 6 tys.jedź i pij póki popcornu i coli nie zbraknie hehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...