Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

W Wiśle Puławy rozmowy w toku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 czerwca 2016 r. o 15:48 Powrót do artykułu
Łęczna nim zacznie robić jakieś ruchy kadrowe to zostanie sam szrot z zagranicy! Wszyscy się wzmacniają a Górnika działacze na wakacjach! bez wzmocnień w tym sezonie cudu w postaci utrzymania może nie być!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie o to samo chciałem zapytać odnośnie Łećznej. W mediach cisza. Inne klubu ekstraklasy poczyniają mają na stołach podpisane umowy z zawodnikami. A Górnik ? Zostanie z garstką "starszych panów" w liczbie 15, 16. I z czym do Ekstraklapy ? Może faktycznie lepiej odpuścić to wszystko ? Może na ten temat niech się wypowie Pan rzecznik Jakub tak aktywny w social mediach jak i w komentarzach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy zobaczyć na portalu 90 minut pl.jak się wzmacniają kluby typ u Korona Śląsk Termalika Wisła P.czy Arka kluby które prawdopodobnie beda walczyły z Górnikiem o utrzymanie.Zarząd na wakacjach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym roku niestety już można powiedzieć było sporo zawodników do wzięcia za darmo i to w zasięgu finansowych Górnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik to jakaś amatorka! nie można się nic dowiedzieć z ich strony jedno zdjęcie z treningu to trochę za mało!!! Zobaczcie jak inne kluby prowadzą swoje strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stefanik Podbeskidzie Sołdecki Termalika byli między innymi do wzięcia za darmo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uuu, widać wysyp managerów w komentarzach hehe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech dadzą na mszę w intencji PZPN za brak licencji dla Zawiszy, z Kluczborkiem nie mieliby żadnych szans. Drużyna bez wyrazu za rok spadek do II ligi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kluczbork IV liga!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no nie! Jarecki wracał do Łęcznej ! ha ha ha odmłodzenie składu dziadek 35 lat MAtko !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że do Łęcznej nikt nie chce przychodzi bo to jedna wielka fuszerka, i od utrzymania wiadomo, że w następnym sezonie będzie to dostarczyciel puktów. Rok temu tak nie myslałem, teraz tak myśle patrząc na kadre i "ewentualne wzmocnienia". Gdy zobaczyłem na 90minut ze Jarecki może wróć do GŁ to aż się głośno zaśmiałem. Zaczynając pole position w bramce ma eletryczny Prusek, który moze i wybronił w końcówce sezonu pare sspotkań, ale raz do roku to i księdzu wolno. Teraz jak widać jest machnięcie ręką na tą pozycje - co będzie, bo na drugiego bramkarza szykowany jest niedoświadczony mimo 25 lat Socha. Aj, szkoda szczępić ryja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...