Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wyniki 19. Biegu Sylwestrowego Nałęczów - Sao Paulo

Utworzony przez Janek, 2 stycznia 2014 r. o 13:30 Powrót do artykułu
Pierwszy Bieg Sylwestrowy w Nałęczowie to 1995 rok i jest organizowany do dziś. Stanisław Marzec pomysłodawca i organizator tego wydarzenia był na wielu zawodach sportowych i niejedno widział. Znany jest w środowisku biegaczy i znany też jest jego Bieg Sylwestrowy w Nałęczowie. Impreza ma swój specyficzny urok związany z trasą biegu, nagrodami - ogólną organizacją. Szukałem wyników tegorocznego biegu, po wygoglowaniu znalazłem opinie pewnej blogerki: fitsport1.blogspot.com załączyła tam klilka zdjęć i opinię na temat biegu - opinia jest bardzo zła. Podejżewam, że "Pani Myszka Miki" nie zna się na organizacji jakichkolwiek imprez i nie wiem jak trudno jest pozyskać sponsorów. Nie zna też Stanisława Marca i jego stylu bycia. "Pani Myszko Miki" rada na przyszłość; czytaj regulamin imprezy i gdy zauważysz nazwisko Stanisław Marzec nie wybieraj się tam bo "złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy". Moim zdaniem impreza ta zawsze była bardzo dobrze przygotowana, błedy i potknięcia zadarzają się nawet na największych maratonach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi Janku, nie widzę sensu aż takiego denerwowania się. W biegu brała udział cała masa ludzi i każdy z nich ma prawo  do wyrażania swojej opinii. W regulaminie nie było nic o tym, że bieg ma być jakoś specjalnie specyficzny.  Oczywiście zdaję sobie sprawę jak ciężko jest pozyskać sponsorów, dlatego równie dobrze można zrobić spontaniczny bieg, bez nagród i miejsc. Więc spokojnie, 3 głębokie wdechy, każdy może mieć swoje zdanie.        
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Organizaca była beznadziejna i Mycha ma rację. Mój pierwszy i ostatni raz. Nawet medali zabrakło. A pana Stanisława znam i  go szanuję, co nie zmienia tego co napisałem na wstępie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne! Doradca Piotr.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten bieg to najgosza porażka minionego i obecnego roku. Opłata 30 zł i brak depozytu, dla wielu osób brak medali i brak pakietu startowego. Bieganie po ciemnym parku i stanie na zimnie. A nagrody to wyglądały jak wystawka dla powodzian.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu zarabiam pieniądze  http://fw.pl/cashforyou . To łatwe i całkiem zyskowne! Doradca Piotr.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy można gdzieś w internecie znaleźć czasy wszystkich biegaczy XIX biegu sylwestrowego w Nałęczowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na stronie maratony polskie są wstawione dokładne wyniki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra organizacja i świetny bal a ludziom zawsze będzie wszystko na nie. A jeśli chodzi o nagrody finansowe to otrzymali je trzej najlepsi biegacze (trzech Ukraińców) i zwycięzcy kategorii wiekowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobra organizacja i świetny bal a ludziom zawsze będzie wszystko na nie. A jeśli chodzi o nagrody finansowe to otrzymali je trzej najlepsi biegacze (trzech Ukraińców) i zwycięzcy kategorii wiekowych  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...