Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Astoria Bydgoszcz - Wikana-Start Lublin 83:81

Utworzony przez za co bierzesz kasę czopk, 13 października 2012 r. o 23:01 Powrót do artykułu
jeszcze napisz jak wspaniałym prezesem jest pelczar a derwisz czlowiekiem - nic krytycyzmu tylko dupoczopy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prezes bez matury........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś pisał, że Bydgoszcz to outsiderzy. Kim zatem są Lublinianie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pelczar , Derwisz - tym panom już czas najwyższy PODZIĘKOWAĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak to jest kiedy za pracę z zespołem seniorskim bierze się instruktor koszykówki, a prezesem klubu jest drugi instruktor, uważam, że w Dominik Derwisz powinien być natychmiast zdymisjonowany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
tak to jest kiedy za pracę z zespołem seniorskim bierze się instruktor koszykówki, a prezesem klubu jest drugi instruktor, uważam, że w Dominik Derwisz powinien być natychmiast zdymisjonowany
To jest doprawdy sztuka przegrać z Astorią Bydgoszcz,choć akurat obserwując przebieg gry,trochę pomogli jej sędziowie,wymyślając niektóre faule w drugich połówkach 2 i 3 kwarty.Derwisz widząc łapiących faule Misiewicza,Kowalskiego i Łuszczewskiego,trzymał na ławce Króla,wprowadając go na przymus,bo dwóch z w/wym spadło za "5", w ostatnich minutach meczu.Nie robił zmian kiedy przewaga sięgała 10 punktów i wysocy(choć na Start to określenie na wyrost) łapali faule. Nie tylko Derwisz ale również władze klubu,to amatorzy.Którzy nie potrafią załatwić przez conajmniej dwa sezony klasycznego centra.Ja nie mówię na dobryma ale chociaż przeciętnym poziomie. Jak to jest ,że dysponując zawodnikami mającymi potencjalne możliwośći do rzutów za "3",czy to w tamtym sezonie,czy obecnym,zespól ma taką kiepską skuteczność w tym elemencie.Przy tak niskim składzie,trafianie z dystansu,to konieczność. Tylko w jednym meczu,na inaugurację w Szczecinie,rozgrywającym udawały się wjazdy pod kosz i rzuty z dwutaktu- vide Wilczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze meczów ma przegrać Derwisz i ile razy spaść do niższej ligi żeby go zdymisjonowali?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze meczów ma przegrać Derwisz i ile razy spaść do niższej ligi żeby go zdymisjonowali?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze meczów ma przegrać Derwisz i ile razy spaść do niższej ligi żeby go zdymisjonowali?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze meczów ma przegrać Derwisz i ile razy spaść do niższej ligi żeby go zdymisjonowali?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile jeszcze meczów ma przegrać Derwisz i ile razy spaść do niższej ligi żeby go zdymisjonowali?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
II trener[PREZES]wzywa przed swoje oblicze na "rozmowy"?jakies zarty,chcecie basketu-ODEJDZCIE!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka kapela dwnych gwiazd ligi, która wróciła do Lublin , to prawdziwe szczęście , kto jeszcze ma wrócić?. Szawarski , a może Ignerski i Sikora ,- ten ostatni nie wiem dlaczego nie gra ,nawet nie mieści się w dziesiątce meczowej. Naprawde farsa .Gościo trzy razy grał I plan trzy razy do ligi w tym dwa razy w Jarosławiu . Dwa razy w Lublinie utrzymywał ligę I , w dużej mierze z Jagodą , Celejem , Łuszczewskim. Teraz podobno zdrowy, siedzi na ławie . Nowi rozgrywacze grają pod siebie ,ale mecze przegrywają , wyglonda to ładnie , ale do momentu w którym trener przeciwnika , nie ustawi podnich obrony , odrazu dają dupy. Michalski wykreowany na gwiazdę załatwił drugą ligę w Lublinie , którą notabene Sikora mógł w ostatniej sekundzie uratować . Sędziowie na meczach w Lublinie to inna sprawa . Michalski zagrał w Lublinie , ale bez rewelacji , widziałem Aleksandrowicza i to na ile ten trener pozwala zawodnikowi grać , -przedewszystkim dla drużyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...