Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dominik Derwisz nadal będzie trenerem Startu Lublin

Utworzony przez szopka trwa błazen aktywny, 31 października 2011 r. o 18:12 Powrót do artykułu
TO NIE TEN PRZYPADKIEM Z TEGO KABARETU W CHARAKTERYSTYCZNYM SWETERKU ... !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAŁE WIADOMOŚCI DD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Derwisz swa trenerka cały Lublin wnerwisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PARANOJA!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku sezonów zawodnicy się zmieniają a wyniki niekoniecznie, jednak czas na zmianę pseudo-trenera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIC NIE ROBIĄ sobie z nas !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za paranoja GOSCIU MIEJ TROCHE HONORU I SAM ODEJDZ!!! WSTYD DERWISZ DZIADU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem blamaz....Ale nie zawodników tylko władz.Kogo-czego sie boicie.Nie rozumiem.Nie długo beda przychodzic kibice ale tylko Ci z zaproszeniami,czyli za darmo.Klub podupadnie finansowo bo i sponsor sie wycofa.Ja za taki syf złotówki bym nie dał.Władze klubu są godni ale politowania.Trzymaja sie stołków dla paru groszy i ni krzty honoru.Nasuwa mi sie tylko jedno słowo ZENADA.Ale jest jedna pozytywna rzecz....Bo od dna mozna sie tylko odbic.Ale czy z tymi ludzmi,tu potrzeba trzesienia ziemi a nie zamiatanie pod chodnik.No i jest jeszcze drugi pozytyw.NOVUM-na te mecze bedziemy chodzic,może władze lubelskiej koszykówki zastanowia sie nad podziałem kasy.Czy lokowac je w Starcie gdzie nie widac zadnych namiastek dobrej gry,czy NOVUM gdzie gra mlodziez perpektywiczna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZA ROK A MOŻE JUŻ DZIŚ zapalmy świeczkę nad grobem STARTU !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
derwisz odejdz !!!!!!!! złóż sam broń !!!!!! przestańcie się czepiać tych zawodników, zobaczcie na aleksandrowicza - jak tylko coś mu nie wyjdzie to od razu spogląda na tego tyrana - ze strachu !!!!!! czy przypadkiem nie bedzie opierdzielu albo ława !!!! zarząd chyba też jest ślepy, nie zwolnią tego nieudacznika bo kto na jego miejsce zechce przyjść ?? dopóki to sie nie stanie dopóty Start będzie niczym, przestałem przychodzić na te mecze wole novum, słabo mi się robi jak się patrze na buzie tego .... no co w życiu sie nie uśmiechał... ręce opadają... i jeszcze kary dla zawodników, trenera karać ........!!!!! widziałem raz jak na ławce, jak był brany czas, tyran coś tłumaczył, potem odezwał się jeden zawodnik, bo coś się sprzeczał z drugim zawodnikiem, a ten najjaśniejszy po prostu mu przywalił w gębę, na miejscu uderzonego bym wstał i siadł na trybuny !! odejdz i wiecej nie wracaj, kibice juz do konca zycia beda z ciebie kpili !!!!!!!!!!odejdz i nie wracaj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowisz ..panie Zolnierowicz,ze zawodnicy trenere nie moga zwolnic..a przypomnij sobie co zrobiles po jednej porazce sciagajac do siebie do swoich wspolnych interesow "banite" Mollowa do Lublina...od tamtego okresu zaczeliscie spuszczac lubelski AZS na dno....AZS zawsze istnial na mapie koszykowki...a teraz co?doprowadziliscie do upadku klubu-jestescie GRABAZAMI LUBELSKIEJ KOSZYKOWKI!!!NIE WIEM KTO WAS ZNOWU DO LASK PRZYWRACA-WY POWINNISCIE MIEC KATEGORYCZNY ZAKAZ NAWET NA OGLADANIE KOSZYKOWKI,NIE MOWIC JUZ O DOWODZENIU KLUBU!!!Powinni wprowadzic pewien kodeks w prawie ,zeby Wam zakazac mmiec cos wspolnego ze sportem,nie tylko z koszykowka..bo za trzy lata okaze sie,ze rzadzicie w zuzlu...jak Wicha kolarz teraz w Starcie,hehhe Zolnierowicz + Mollow-koniec lubelskiej koszykowki,juz lepszy Dominik z Arkiem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
derwsz sobie kupuje pracę trenera za pozyskane środki na rzecz klubu . dlatego nieudacznik jest tak mile widziany !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Następna gwiazda - Pustelnik 28lat 6 spotkań ( 0,8 pkt./mecz, 2 asysty/mecz ) Gratulacje dla Zarządu - niewątpliwa inwestycja w przyszłość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyniki a zwłaszcza sama jakość gry Startu są dużo poniżej potencjalnych możliwości zawodników. Nikt mi nie powie,że nie potrafią grać lepiej. Może ktoś mi powie,w takim razie,co robią Derwisz i jego asystent na treningach,że ich zespół gra taką padakę? Czy ten zespół jest w ogóle przygotowany do sezonu? Indolencja rzutowa,niewymuszone straty sugerują,że zespól jest niezgrany i zarżnięty jakimiś siłowymi zajęciami. Mając niskich, młodych obrońców powinni śmigać po boisku,zabierać piłki rywalom i inicjować szybkie kontry. Powinni lepiej rzucać z dystansu,przy tak niskim składzie,to konieczność. Co jest do cholery,że zawodnicy którzy przyszli do Lublina z zewnątrz wszyscy jak jeden mąż kompletnie tracą swoje atuty? A zresztą ci lokalni,np.Łuszczewski,Kowalski,Król,czy ich nie stać na lepszą grę??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Kutnie jest nowy trener który zastąpił Kowalczyka i wraz z nim przyszedł Bręk i Jakubczyk i na tych rozgrywających postawił. Za Kowalczyka Piotr Pustelnik notował średnio 6.5 pkt i 3,4 asysty na mecz podobne statystyki miał garając wcześniej w Tychach gdy ci grali w I lidze. /dużo widzi- prawdziwa 1/. Szkoda że od nas odszedł ale chyba nie po drodze było z noym trenerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...