Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
co do koszykarzy 10th to raczej nie plaga kontuzji a raczej pijaństwo niektórych zawodników (najbardziej odurzający wyziew wyczułem u gracza z nr 9)... Jeżeli przychodzi się pod wpływem alkoholu na mecz to nic dziwnego że piłka nie chce wpadać do kosza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie menel przynajmniej mam dobry melanż dzien wcześniej a koszykowkę traktuję jako dobrą zabawę na kaca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co się orientuje wybryki alkoholowe towarzyszą nie tylko Dziesiątce. Bychowo (obecnie Rembut-Arkana) mialo walczyc o awans. Jendak gdy dołączyl do nich byly gracz 10th (ktory tez lubi wypic) gra Bychowa wygląda mizernie i o awans bedzie im bardzo ciężko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez takie nieodpowiedzialne osoby jak gracz #9 Lubelska Liga Koszykówki traci dobry wizerunek!!!! już niedługo wszyscy będą ją kojarzyć z pijaństwem!! skandal !! ja się pytam gdzie w tym czasie byli jego rodzice?????????????? Władze ligi powinny zawiesić tego delikwenta w prawach zawodnika na czas nieokreślony( tak ja w NBA gilberta Arenasa) aż przemyśli swoje zachowanie!!!!!!!!!! Powinien oficjalnie forum przeprosić za swoje zachowanie, obiecać poprawę a także jako zadość uczynienie wpłacić dobrowolną kwotę na cele charytatywne... najlepiej na fundusz do walki z nałogowym pijaństwem !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kilka lat temu również był gracz w 3 lidze i również z nr 9 w ekipie z obecnej grupy A i również zdarzało się mu być pijanym. Rok temu także w jednej z ekip (nie pamiętam jakiej- nie awansowali do Final 4 ale byli w drugim etapie) był pijany gracz, który się awanturował i groził mordobiciem. Ale nr 9 mimo wszystko z 10th nie jest agresywnym człowiekiem jak ww. "osobistości" także jak wszyscy to wszyscy! Poza tym to, że śmierdzi i się nie myje to jego sprawa!! Poza tym apeluję o uwolnienie krasnali ogrodowych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem waszych komentarzy to że raz ktoś przyjdzie na kacu po imprezie nie upowaznia do pisania takich rzeczy na jego temat ..., ludzie to przecież tylko liga amatorów ... absrahując gracz o którym mowa to całkiem niezły zawodnik jak na warunki 3-ligowe, widziałem parę spotkań z udziałem tej drużyny oczekując na swoje mecze (lub po nich będąc) i mogę stwierdzić, iż był wyróżniajacą się postacią każdego z tych spotkań , może zmiana klubu na lepszy ... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o proszę, nie wszyscy przyjmują krytyke wobec mojej osoby :D, dziękuje obsewatorze za opinię, może chcesz mi zaoferować jakiś lukratywny kontrakt ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~graczu nr 9 z TH~ zapraszamy do nas !!!! Reprezentuję poważny klub z amatorskiej ligi zorganizowanej w powiecie hrubieszowskim!! ( to nie żart ) mamy właśnie braki kadrowe i potrzebujemy dobrych i solidnych zawodników, co do lukratywnego kontraktu to w ramach wynagrodzenia możemy zaproponować Ci to co u nas najcenniejsze czyli mleko prosto od krowy, śmietanę i jajka jeżeli jesteś zainteresowany to napisz do mnie jasq15@interia.pl pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...