Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Paweł Kowalski, koszykarz Startu Lublin: Nie jesteśmy bez szans

Utworzony przez Kibic realista, 2 kwietnia 2013 r. o 12:20 Powrót do artykułu
Oj Pawełku, masz swoje lata i wiesz czym dysponuje Start - dzisiaj już nie prima aprilis - dobrze wiesz, że 2 x 20 we Wrocławiu i trzeci raz to samo w Lublinie - bajki na dobranoc opowiadaj w przedszkolu - Fliger, Kikowski i inni to nie przedszkolaki - zobaczysz jak Tomek albo Wilczek narzucają (chyba do kosza na śmieci) , a i Tobie rzadko się uda - chyba, że odpuszczą w końcówce i poszalejkecie zmniejszając z 30 do 20
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby każdy miał takie podejście jak kibic realista to granie i rywalizacja nie miałyby sensu. Zawodnik nie może nastawiać się negatywnie nawet przed meczem z mocną drużyną bo to dopiero byłaby "porażka". Dacie rade Ktoś w Was wierzy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na meczu z Toruniem... obawiałam się go strasznie, bo wiedziałam, że jeśli przegrają, już wiecej meczów nie będzie i byłabym smutna, a Start jest drużyną z potencjałem Jest paru graczy b. dobrych , którzy wiedzą po co tu są, ale część z tej drużyny wgl nie wie o co chodzi. Nie bd tutaj mówiła nazwiskami, bo każdy chyba wie o kim mówię, chociażby po ostatnim meczu z Toruniem. Jak oceniam szanse z Wrocławiem? Jeśli Ł. Wilczek będzie rozgrywał.. jego brat Marcel wyzdrowieje(chociaż nie wiem jak ciężka jest ta kontuzja) , a Tomek z Pawłem i z Bartkiem trafiali(i nie tylko oni).. wygraną mamy w kieszeni.. ale to wszytko musi zagrać. Najbardziej szkoda meczów , gdzie przegrywali na wyjazdach 1 lub 2 punktami. mogliśmy być i na 3. msc w tabeli i grać z potencjalnie słabszą grupą.. Ale teraz możemy tylko gdybać. Ja tam w naszych chłopaków wierzę. Całe dni, tygodnie czekałam na ich mecze u nas i mam nadzieję, że wygrają z Wrocławiem nie tylko u nas, ale u nich. Na pewno bd na meczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic realista napisał:
Oj Pawełku, masz swoje lata i wiesz czym dysponuje Start - dzisiaj już nie prima aprilis - dobrze wiesz, że 2 x 20 we Wrocławiu i trzeci raz to samo w Lublinie - bajki na dobranoc opowiadaj w przedszkolu - Fliger, Kikowski i inni to nie przedszkolaki - zobaczysz jak Tomek albo Wilczek narzucają (chyba do kosza na śmieci) , a i Tobie rzadko się uda - chyba, że odpuszczą w końcówce i poszalejkecie zmniejszając z 30 do 20
Też mi kibic.. Będzie ciężko wygrać, ale naprawdę nie widzisz szans? Nasi po ostatniej wygranej mają sporo energii , a Wrocławianie faaktycznie tak .. jakby opadli z sił.. działają i bd działać pod presją, a nasi będą czarnym koniem tych zawodów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ręce opadają , to było i zabawne ... jakiś czas temu . nie potraficie wygrać z kielcami , a ślask ma się mieć na baczności ...końskim swędem ten awans a co niektórzy wodę sodową zamiast rozumu ...szykujcie lepiej pieniążki na kolejne zakupy , bo czas w miejscu nie stoi jak lubelska koszykówka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibic:) napisał:
Też mi kibic.. Będzie ciężko wygrać, ale naprawdę nie widzisz szans? Nasi po ostatniej wygranej mają sporo energii , a Wrocławianie faaktycznie tak .. jakby opadli z sił.. działają i bd działać pod presją, a nasi będą czarnym koniem tych zawodów...
Chyba będziemy starą literacką " Naszą szkapą" a nie czarnym koniem - ale to sport i trzeba mieć nadzieję, ale jest jej 0,01% a może i mniej - mecz w Lublinie 13.04 na pewno będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przykrością stwierdzam, że drużynie Śląska Wrocław sportowo i organizacyjnie nawet do pięt nie dorastacie. Postawcie sobie za cel zwycięstwo w meczu w Lublinie. Dla prawdziwego kibica będzie to nie lada niespodzianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma to jak wiara w swoją drużynę... A ja wierzę w to, że Starcik się chociaż mocno postawi Śląskowi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta euforia po dopalaczach napisał:
ręce opadają , to było i zabawne ... jakiś czas temu . nie potraficie wygrać z kielcami , a ślask ma się mieć na baczności ...końskim swędem ten awans a co niektórzy wodę sodową zamiast rozumu ...szykujcie lepiej pieniążki na kolejne zakupy , bo czas w miejscu nie stoi jak lubelska koszykówka !
Ta porazka z Kielcami brzemienna w skutkach,bo gralibyśmy z o wiele słabszym zespołem niż Śląsk to zasługa trenera który przespał 1 połowę.Nie wpuszczając w niej ani na chwilę Kowalskiego.To trener musi odrzucić swoje uprzedzenia i więcej wierzyć z zawodników.Dlaczego choć jest na ławce ani chwili od wileu spotkań nie gra Motyl??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...