Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rosa Radom dementuje

Utworzony przez byłem tam, 8 września 2010 r. o 21:13 Powrót do artykułu
Byłem tam. I chcę napisać że tyle mnie widziano na meczach 1 ligowego Startu Lublin. Marketing 1 klasa !! BRAWO !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i wyszło szydło z worka:) kamilek napisał co trener powiedział a wszyscy wiedza ze to DD ze swoim asystentem zrobił afere zeby wszystkich wygonic z hali przed sparingiem a pozniej jak prezes pozwolił ogladac mecz kibicom to trzeba było znalezc "jelenia" (czytaj ROSA- bez urazy dla klubu z Radomiaza jelenia)zeby bylo na kogo zgonić brawo ROSA za sprostowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i wyszło szydło z worka:) kamilek napisał co trener powiedział a wszyscy wiedza ze to DD ze swoim asystentem zrobił afere zeby wszystkich wygonic z hali przed sparingiem a pozniej jak prezes pozwolił ogladac mecz kibicom to trzeba było znalezc "jelenia" (czytaj ROSA- bez urazy dla klubu z Radomiaza jelenia)zeby bylo na kogo zgonić oj panowie nie ładnie nie ładnie brawo ROSA za DEMENTI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPONSORZY , WAS TEŻ OSZUKUJĄ !!!! KŁAMSTWA ,TO NORMA W KLUBIE !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze nie tak dawno czytałem że sTART w nowym sezonie przeprowadzi akcje marketingową ktora ma sciagnac ludzi na mecze... Chcialem zobaczy pierwszy mecz sparingowy... Po tym jak sie zachowaliscie w stosunku do mnie i do pozostalych kilkudziesieciu osob mozecie odliczyc sobie od dochodu te marne 180zł bo moja noga nie postanie na waszym meczu w tym sezonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziomek , oni mają w d... twoją kasę , bo im i tak miasto da oraz sponsorzy co nie bardzo zdają sobie sprawę z tego ze ich reklama na nic się nie zda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...