Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Andrzej Rybarski, trener Górnika: Nie boimy się Lechii

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lipca 2016 r. o 09:17 Powrót do artykułu
Tylko świnie chodzą na mecze Górnika na Arenie w Lublinie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiaj piątek.Powiedzcie dlaczego kasy Areny zamknięte a wybrane saloniki Kolportera do wczoraj nie sprzedawały biletów na poniedziałkowy mecz, pomimo zapewnień że bilety są dostępne wg was od wtorku. Ogłaszaliście by zachęcić do kupowania biletów, że do wczoraj "jest bonifikata 50%"-chyba TYLKO dla waszych kiboli z Łęcznej. Wczoraj w południe przy Arenie nikt nic nie wiedział-a byli tylko ochroniarze-kasy zamknięte i żadnej informacji.Jesteście niepoważnym klubem i dlatego ja i moja rodzina rezygnujemy z chodzenia na mecze Górnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
dzisiaj piątek.Powiedzcie dlaczego kasy Areny zamknięte a wybrane saloniki Kolportera do wczoraj nie sprzedawały biletów na poniedziałkowy mecz, pomimo zapewnień że bilety są dostępne wg was od wtorku. Ogłaszaliście by zachęcić do kupowania biletów, że do wczoraj "jest bonifikata 50%"-chyba TYLKO dla waszych kiboli z Łęcznej. Wczoraj w południe przy Arenie nikt nic nie wiedział-a byli tylko ochroniarze-kasy zamknięte i żadnej informacji.Jesteście niepoważnym klubem i dlatego ja i moja rodzina rezygnujemy z chodzenia na mecze Górnika.
Wszyscy płacza z tego powodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I zapewne z tego powodu ,że ty nie przyjdziesz na mecz - mecz może zostać odwołany, dlatego błagam przyjdź na mecz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
serio napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
dzisiaj piątek.Powiedzcie dlaczego kasy Areny zamknięte a wybrane saloniki Kolportera do wczoraj nie sprzedawały biletów na poniedziałkowy mecz, pomimo zapewnień że bilety są dostępne wg was od wtorku. Ogłaszaliście by zachęcić do kupowania biletów, że do wczoraj "jest bonifikata 50%"-chyba TYLKO dla waszych kiboli z Łęcznej. Wczoraj w południe przy Arenie nikt nic nie wiedział-a byli tylko ochroniarze-kasy zamknięte i żadnej informacji.Jesteście niepoważnym klubem i dlatego ja i moja rodzina rezygnujemy z chodzenia na mecze Górnika.
Wszyscy płacza z tego powodu.
serio napisał:
takich jak ja i takich co podobnie uważają oraz tych co po prostu olewają Górnika w LUblinie jest znacznie więcej.Górnik zawsze dla mnie będzie wioskowym klubikiem corocznie walczącym o utrzymanie w extraklasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
I zapewne  z tego powodu ,że ty nie przyjdziesz na mecz - mecz może zostać odwołany, dlatego błagam przyjdź  na mecz !
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
ja i wraz ze mną nie przyjdzie 5 osób. Już nigdy nie pójdę na mecz Górnika bo to co robią z kibicami z LUblina to zwykłe chamstwo i wiocha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...