Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia – Hetman 1:0. Rzut rożny za trzy punkty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 sierpnia 2019 r. o 00:08 Powrót do artykułu
Co to się dzieje z wielkim Hetmanem. Miał być mistrzowski start, a jest beka. Oj panowie chyba trochę różnicy jest między 4 i 3 ligą. Ciężki sezon się szykuje. Teraz chyba plecy z Podhalem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś mi się wydaje że Hetman zyskał dziś nowego kibica, mam na myśli Zuzię :) Kto był ten wie o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha, no to Hetman będzie się bił ze Spartakusem o utrzymanie w lidze, kto by się tego spodziewał po tych napinaczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman źle nie grał miał swoje sytuacje, ale nic nie wpadło, szczególnie szkoda okazji którą miał Oli. Trzecia liga to takie szachy podobnie było w meczu z Orlętami tylko tam udało się wyrównać. Nie będzie już takiej gry jak w IV lidze każdy punkt, każdą bramkę trzeba będzie wydrzeć, wywalczyć. Czeka nas ciężka walka o utrzymanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doping kibiców Hetmana dla Zosi, na przekór "kosie" z kibcami Avii oraz zachowanie młodej świdnickiej piłkarki po wygraniu "kibicowskich" rzutów karnych zasługją na szacun.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i po co była ta napinka? Pokory pokory pokory. A i zmiecie w Zamościu trenera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to miało być? "Rozwalimy III ligę", "Bójcie się chamy", "Na kolana przed wielkim Hetman em" itp. Oczywiście te teksty nie pochodzily od piłkarzy czy sztabu czy nawet od niektórych kibiców Hetmana, którzy zachowywali klasę w Internecie ale od bandy troli internetowych. Wiadomo było że w III lidze nie będziecie wygrywać każdego meczu, tak więc jak napisał kolega poniżej. POKORY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze że słabo gramy. W 2 połowie to Hetman powinien prowadzić grę. Przeraża mnie to, bo powtarzam, w tej słabej polskiej lidze 3 liga to naprawdę gra na aferę i gruba warstwa mułu. Z Podhalem jak nie wgramy to zrobią sie zaleglosci już na samym początku. Brakuje mi wciaz tych mlodych chlopakow z Zamoscia, dziwnie sie czuje oglądając Hetmana Lublin. Ale skad ich brać jak nie obrodzilo...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogolnie pierwszy sezon jest dla beniaminka przewaznie dobry, bo taka druzyna jest zdeterminowana, gryzie trawe i kazdy go troche lekcewazy. No ale w tym sezonie liga jest bardzo mocna i moze sa teoretycznie tylko 3 druzyny ze slabszym skladem, ale tylko na papierze. Tak wiec Hetmana czeka ciezki sezon, a w nastepnym meczu z Podhalem tez nie poszaleje. Olszak, Oziemczuk i Rusiecki to troche wypalone gwiazdy, dobre na 4 lige.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory, Mysliwiecki a nie Rusiecki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z artykułu wynika, ze nie bylo zmian w składzie Hetmana... Tragedia. A do tego biletow sprzedano 970, nie 700
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Flix: Biletów w Świdniku się nie sprzedaje, są za darmo. 700, to oficjalna liczba podana przez oficjalną stronę Avii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to miało być? Avia słaba, ma walczyć o utrzymanie, a Hetman zje tę ligę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
700 czy 900widzów,jakie to ma znaczenie. Tak czy siak,powinno być dwa razy więcej. Kiedyś tak było. A od strony czysto piłkarskiej, spodziewałem się nieco więcej po Hetmanie. Ach gdzie te czasy,gdy Avia z Hetmanem toczyła boje na zapleczu Ekstraklasy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
700 widzów,dobre,wystarczy spojrzeć na zdjęcie trybuny głównej i juz wiadomo że to kit
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
700 czy 900widzów,jakie to ma znaczenie. Tak czy siak,powinno być dwa razy więcej. Kiedyś tak było. A od strony czysto piłkarskiej, spodziewałem się nieco więcej po Hetmanie. Ach gdzie te czasy,gdy Avia z Hetmanem toczyła boje na zapleczu Ekstraklasy.
 to se ne vrati
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Hetman w.zdu po 2 kolejkach  strefa spadkowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobre pytanie dlaczego w Świdniku się sprzedaje biletów i na stadionie nie ma reklam i oczywiście z tego tytułu klub ponosi straty? Kto personalnie za ten stan rzeczy odpowiada ? Rzetelna odpowiedź na te pytania mogła by niektórym osobom publicznym poważnie zaszkodzić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Hetmanie najlepszy Sobieszczyk , w 40 minucie setkę wybronił, poza tym kilka strzałów w II-giej połowie. Przy straconej bramce nie zawinił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiłem jeszcze przed 4 ligą,że Ziarkowski nie nadaje się na trenera Hetmana. Ligę wygrał bo nie miał wyjscia z takim składem a teraz chłopaki biegają bez składu i ładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...