Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia - Stal Kraśnik 1:0, porażki Orląt i Chełmianki

Utworzony przez inkrondo, 3 maja 2012 r. o 10:39
AVE HAMBURK 1952 !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ten Daniluk chrzani, fakt, że Chełmianka zagrała bardzo słabo, ale paradoksalnie stworzyła sobie więcej sytuacji niż Podlasie (2 słupki, 4 razy sam na sam).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cztery do zera Podlasie gromi frajera. Brawo Podlasie, Chełmianka bye bye 3 ligo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bolek rozwin tabele Chełmianka spada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co Radzyn? mowilem, pisalem, ze jestescie przypadkowym liderem, szczescie w spotkaniu z Podlasiem, teraz to weryfikuje, 2 trudniejsze mecze i od razu porazki, a na Podlasie chyba ta niezasluzona porazka w Radzyniu podziałała bardzo motywująco.. od tamtej pory 4 mecze z rzędu wygrane i naprawde w bardzo dobrym stylu, oby tak dalej Biała, zaslugujecie na 1 miejsce. a nie jakas Avia, kto widzial by lider na 23 mecze zdobył 24 bramki.. szook
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jacka Tyburczego to ja znam ale o Krzysztofie Panie redaktorze to ja nie słyszałem do dnia dzisiejszego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daniluk nie pij tyle! 8:0 to chyba juniorzy mogli wygrać w Adamowie. Fakt w 5 minut padły 3 bramki i było pozamiatane. W końcówce I połowy to Chełmianka miał słupek, w II też raz był słupek i conajmniej 3 sytuacje sam na sam z bramkarzem, gdzie zawodnicy Chełmianki strzelali Panu Bogu w okno! Podlasie było lepsze, ale spokojnie mogło 2:4. To i tak punktów nie daje. Macie fajną, młodą drużynę, a w Chełmiance wychodzi słabe przygotowanie do rundy przez trenera Wiatra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strzal w slupek jest strzalem niecelnym kolego powyzej:) Chelmianka prezentuje antyfutbol i powinna spasc w zeszlym roku ale tym razem juz nic ich nie uratuje. Bye Bye.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie Chełmianka w tym meczu nie zagrała antyfutbolu, tylko chcciała grać otwarie od początku i została skarcona. Tu niestety błąd trenera Bożyka, bo przy kilku absencjach, młodzi nie dali rady. Trzeba było "postawić autobus" i czekać ewentualnie na 1 czy 2 kontry. Może to brzydkie, ale skuteczne, a tak dostali kubeł zimnej wody w kilka minut i odechciało im się grać. Przygotowanie do rundy - 2+. Podlasie było lepsze, a Daniluk niech zmieni lekarza, bo ten robi mu krzywdę. 0:8 hahaha. Niech nie bierze 8 tabletek, tylko 4 tak jak na recepcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała czeka na drugą ligę w tym sezonie to powinna osiągnąć mamy formę 4 mecze pod rząd wygrane i ten ostatni w chełmie 4:0 to był pogrom dlatego że na wyjeździe .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biała w 2 Lidze owszem ale nie w tym sezonie bo teraz to Avia rządzi. A że ma mało goli ma ? no i co z tego jak jest na 1 miejscu. Zazdrość dupę ściska ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydze sie ze jestem z Chełma! Piłkarzyki nie macie honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sebek ty jesteś z Krasnegostawu i się tego wstydź. Ja też się wstydzę za ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chelmianki niema jest tylko fc Motor w Chelmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełmianka powinna zacząc spiewac, bojcie sie hamy do 4 ligi spadamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...