Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia Świdnik – Włodawianka 7:5. Zapomnieli o obronie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2020 r. o 15:54 Powrót do artykułu
W lidze też niech Avia wali po 7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 7 z tyłu, bo jak ma walić to chyba oczywiste, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak Ceglarza stopa? będzie jeszcze grał?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnich wywiadach podkreślano że skład Avii jest już zamknięty. Jak na dloni widać że należałoby nadal szukać środkowego obrońcy. W takim meczu jak z Włodawianka można zapomnieć o defensywie ale liczba goli drużyny grającej niżej III ligowej drużynie nie powinno się zdarzyć. Kadra Avii liczy 22 zawodnikow więc biorąc pod uwagę kartki kontuzję i takie dziury w obronie hura obtymizmu bym nie zakładał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowy bramkarz Avii, coś nie bardzo. Oby Szelong był całą wiosnę zdrowy,bo wydaje mi się że jest dużo pewniejszy.Ursus to tak jak Polonia Warszawa. Okupują dolne rejony tabeli swojej grupy. Nie wiem jakie są plany, czy znów zagrają dwie jedenastki, ale sytuacja w drużynie robi się coraz bardziej klarowna. Trzeba chyba zacząć grać podstawową jedenastką, by uczyć się schematów i gry na pamięć. No chyba że o awansie nawet nie marzą. Ja to młody kibic jestem i Avii jeszcze nigdy nie widziałem wyżej niż czwarty poziom. Do boju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm... a f co une f końcu grały? We futbol czy we hokeja? Bo tych goli tyle...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba konia! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lidze też niech Avia wali po 7
 konia?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po 7 z tyłu, bo jak ma walić to chyba oczywiste, nie?
 kapucyna :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W ostatnich wywiadach podkreślano że skład Avii jest już zamknięty. Jak na dloni widać że należałoby nadal szukać środkowego obrońcy. W takim meczu jak z Włodawianka można zapomnieć o defensywie ale liczba goli drużyny grającej niżej III ligowej drużynie nie powinno się zdarzyć. Kadra Avii liczy 22 zawodnikow więc biorąc pod uwagę kartki kontuzję i takie dziury w obronie hura obtymizmu bym nie zakładał.
 Mykytyn, Górka i Głaz dają radę. Gorzej jak wychodzi Kołodziej, ale jeżeli w tej chwili nie ma nikogo lepszego na rynku, to tych trzech wystarczy. Boki obrony fajnie obsadzone (Kukułowicz, Kuliga, Niewęgłowski), skrzydła i atak świetne i w końcu środek pola na wysokim poziomie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...