Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bartosz Śpiączka: Za styl punktów nie dają

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 marca 2017 r. o 13:56 Powrót do artykułu
Jaki styl?! Kopali się po głowach a poza Boninem nikogo nie było stać na wygranie pojedynku 1 na 1..Hiszpan z kilkunastu wolnych tylko raz zagrał w miarę dokładną piłkę, ze stojącej! DNO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i po co te żale teraz ? Mówiłem brać Mańka ? Mówiłem ! To wy graliście na czas razem z tym swoim prezesem. Teraz już mleko się rozlało. Maniek ma tyle ofert że za stodołą grać nie musi. Płacz to się zacznie jak spadniecie, a Maniek będzie niedostępny, bo podpisze kontrakt z kimś innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Śpiączka mówimy chyba o różnych meczach,Wy nie macie żadnego stylu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Śpiączka jaki styl, chyba że taki, że w IV lidze ciężko utrzymać się i z takim jeszcze orłem trenerem. Po prostu co gracie to jest dno i piłkarzy styl w meczu to chodzenie po ciemku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm. Śpiączka. Nazwisko mówi samo za siebie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SPIACZKA to sie nadaje nasz Becka lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartek wielki szacunek za bardzo ambitną walke na boisku .Z Koroną grał pan bardzo dobrze ale z Zagłębiem brakowało szybkości pary lub zdecydowania ,może warto pana wprowadzać w 60 minucie meczu gdzie drużyna przeciwna zmęczona ,proszę robić rotacje panie trenerze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym Ty Śpiączka mówisz? Byłem na meczu i widziałem totalny chaos w waszej grze. O jakiej totalnej dominacji bredzisz? Nie mieliście ŻADNEJ pewnej sytuacji do strzelenia bramki. Z taką grą nie jest dziwne że na wasze mecze ludzie nie chcą przychodzić. Kopanina na poziomie III ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bye_bye śpi.dalaj...Do Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby za styl dawali punty to już byscie byli na sporym minusie heheh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...