Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilety na Euro 2012 rozlosowane: Ludzie dostają e-maile

Utworzony przez Adaśko, 29 kwietnia 2011 r. o 10:52
WITAM MI NA STRONIE UEFA PRZYZNANO 4 BILETY NA MECZ GRUPOWY W DONIECKU ,NA KTORY NIE SKLADALEM APLIKACJI NIE WIEM CO MAM TERAZ Z TYM ZROBIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM \WYLOSOWAŁEM 4 BILETY ĆWIERĆFINAŁ WARSZAWA I 4 BILETY 1 KAT.NA PÓŁFINAŁ W DONIECKU TE DRUGIE Z CHĘCIĄ ZAMIENIE NA MECZ OTWARCIA LUB ODSPRZEDAM marcin.orzol@op.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin napisał:
Wylosowałem 4 pakiety follow my team Polska i taka informacja jest na stronie uefa. Nietsety do dzisiaj nie otrzymałem maila z informacją o zapacie. Co dziwniejsze na stronie portalu przy przyznanych biletach jest kwota 0,00zł. Czy ktoś ma podobną sytuację?
Ja na 9 kontach na każdym coś wylosowałem(niestety większość na Ukraine) i dostałem tylko jednego maila. Na koncie dokladnie pisze ze bilety mam wiec nie martwie sie zbytnio. W mailu nie ma wielu pożytecznych informacji. Piszą tam że numery kont,data do której mamy przesłać kase bedą zawarte w liście który każdy dostanie więc to jest chyba ważniejsze niż mail.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dostałem jeszcze żadnego maila, ale pieniądze z karty kredytowej już pobrali. Uważam że bilety są już moje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej:) Ja też niemam maila od Uefy chociaż mam 2 przyznane bilety. A wy juz dostaliście? Przecież tylko do końca maja można płacic za bilety :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rafał napisał:
Nie dostałem jeszcze żadnego maila, ale pieniądze z karty kredytowej już pobrali. Uważam że bilety są już moje.
ja tak samo tylko obawiam sie troche dlaczego sami pobrali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grześ napisał:
ja tak samo tylko obawiam sie troche dlaczego sami pobrali
Sie nie martw. Wszystko zgodnie z rgulaminem. Podaleś przecież dane. A tak apropos to nie ma znaczenia jak zaplacisz! Karta czy przelew!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...