Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Byli piłkarze Motoru zostaną w III lidze?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 czerwca 2019 r. o 18:21 Powrót do artykułu
Nowak... Zapraszamy do Wisły Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pożak... zapraszamy do Lewartu Lubartów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, ze Nowak nie ma czemu dziwić gdybby poświecił sie Motorowi ,zamiast w startować w kampani wyborczrej i wdawać się w politykę dzisiaj świetowałby awans zamiast porażkę na 2 frontach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno Hetman ich zgarnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnie wszyscy są wyjątkowo spokojni......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panienki, lakierki. Rozgwiazdy ligi buraczanej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Hajdo już popełniłeś błąd, który nie pozwoli Ci awansować do ligi ... więc jesteś Pan kretyn i nieuk jeżeli chodzi o wiedzę o lubelskiej piłce, przekonasz się się o tym szybko. Gratulacje również dla Żuka który nie ma pojęcia o piłce a łapy do niej pcha pytam po co ? Straciłeś Pan mój głos i wielu innych którzy się na piłce znają i chcą jej w Lublinie jak dla mnie do widzenia Panie Żuk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odeszły trzy gwiazdy które były Poprostu słabe. Wołosa to kręcili w tej obronie. Pożak jak przyjmował piłkę na klatę to słyszałem ze miał szmery w płucach i odbite miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...