Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były trener Motoru Grzegorz K. zatrzymany przez CBA

Utworzony przez kibic, 27 sierpnia 2009 r. o 12:35
No tak trenowal kadre rocznik 95 i ciekawe co ich uczyl,jak kupowac mecze....Cala lubelszczyzna wie ze takim byl trenerem ale oczywiscie lzpn o niczym nie wiedzial....hihihi dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładnych parę lat temu uczył mnie w-f w liceum pamiętam jak już wtedy cwaniakował.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coo? ;o to naprawde ten pan ze zdjecia? ;o ostatnio prowadzil wf na aosie... i wg mnie byl osoba, ktora prowadzila zajecia najciekawiej, tak ze nawet osoby takie jak ja nie lubiace sie za bardzo ruszac, lubily przychodzic na wf... szok jak dla mnie ;o
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten gagatek niezly byl cwaniak gbur wsdzechwiedzacy zarozumialy byl trenowak mnie w stali pwa to chodzil jakby byl prezydentem realu madryt dobrze mu slyszalem o przekretach w 5 i 4 lidze ale ma pewnie na swoim koncie cos powazniejszego a jeszcze ten wroblewski zawsze go bral na asystenta tez pewnie swiety nie jest !!!!zabrac papiery dozywotnio i zakazac nawet ogl pilke nozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprzedają się nawzajem , ciekawe kto go sypnął i kogo os sypnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i super, powinno się pozamykać wszystkich którzy cokolwiek mieli lub mają wspólnego ze zjawiskiem zwanym polską piłką nożną. Do niczego nikomu to to nie jest potrzebne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komor uczył też na UMCSIE ale był przyjemnym chociaż cwaniekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trener komor najlepszy ktos pewnie nie tak powiedzial i wielka afera..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Grześ całe życie cwaniakował, teraz będzie grypsował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadek ubolewał już wczoraj nad K. a dzisiaj rano K. został dopiero zatrzymany przez CBA - prorok cy co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bolo napisał:
Sadek ubolewał już wczoraj nad K. a dzisiaj rano K. został dopiero zatrzymany przez CBA - prorok cy co ?
Artykuł jest pisany na jutrzejsze wydanie gazety (tj. 28.08), dlatego jest 'powiedział wczoraj'. czyli dzisiaj pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takim tylko dać dotacje z miasta na sport, żeby mieli za co korumpować!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale jaja był został naszym trenerem, i 25 sie miał z nami pierwszy trening a potem go zatrzymali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sadowskiego też zabierze CBA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie i myślę, że nawet bardzo szybko. Komor i Sadek trenowali kiedyś w IV lidze takie drużynki jak Legion Tomaszowice, Czarni Dęblin, Granica Lubycza... Cuda na kiju tam się działy, zorientowani wiedzą o co chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O proszę Pan wszechwiedzący i nóżka się powinęła. Uczył kiedyś w-f w liceum - większego cwaniaka w życiu nie widziałem, a ile jest wart każdy wie, a teraz mamy tylko potwierdzenie. Trochę pokory Panie Grzegorzu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m napisał:
O proszę Pan wszechwiedzący i nóżka się powinęła. Uczył kiedyś w-f w liceum - większego cwaniaka w życiu nie widziałem, a ile jest wart każdy wie, a teraz mamy tylko potwierdzenie. Trochę pokory Panie Grzegorzu.
Tępak i tyle.A żonka miała ambicje zostać miss polonia,i płakała że nikt jej nie docenił.Dobrali się pod każdym względem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...