Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianka – Motor Lublin 1:1. Znowu strata punktów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2019 r. o 19:13 Powrót do artykułu
Środek tabeli mamy pewny, bo awans to mrzonki niepoprawnych optymistów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobry wynik dla Avii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i "chłopiec do bicia" nie poddał się tak łatwo. Brawo Chełmianka. Dla nas każdy punkt jest na wagę złota i szanujemy go. Jak widać ambicja, jedność zespołu ma znaczenie i jak wielokrotnie podkreślał Bożyk na tym opiera się CH.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten twor powinien byc rozwiazany a kasa przekazana na koszykowke , zuzel i pilke reczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę nie chce się więcej pisać o tym Moturze. Żal mi tylko rajców miejskich, którzy są chyba niewidomi i głusi, bo nie widzą i nie słyszą co się dzieje tylko wspomagają dziadownie. W tym sezonie też nie awansują, kasa w błoto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno już po rundzie jesiennej awans będzie tylko w teorii, szkoda bo znowu sezon z dupy, może się w końcu ktoś weźmie za to co się tam dzieje bo ile sezonów można czekać na awans........ 15?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć to coś. Może wzorem Speedcar likwidacja spowoduje odrodzenie pod wodzami kogoś komu zależy na jakości, wynikach... a nie, garstce wybrańców grzejących stołki w podrzędnej lidze (bo w wyższych byliby "cienkimi Bolkami"). Zero pretensji do piłkarzy - graja jak potrafią i robią co mogą - co niestety nie wystarcza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mi ich nie szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec Lublina wnioskuje o usunięcie słowa "Lublin" z nazwy. Dość kompromitowania mojego miasta przez tych piłkarzyków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor się zatarł. Wieczni faworyci do awansu. Oczywiście przed rozpoczęciem sezonu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szarowolska klątwa "sralisz-mazgalisz nigdyż nie awansowliż" ciągle działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A od jutra znowu zdjęcia prezesa witającego w Motorze kolejnych zawodników! Mogliście mieć prawdziwego trenera za którym idą zawodnicy a wzięliście gościa, który za kasę daną mleczarni z Radzynia wybił wam z głowy drugą ligę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proście Delmanowicza żeby zdjął klątwę. To juz od 2013 roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A stadion dalej pusty. Ile już strat ma MOSIR?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech grają juniorzy bo awans już się oddalił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ich było więcej a poza tym graliśmy pod górkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
#Brawo CHEŁMIANKA!!! Szkoda że wynik się nie utrzymał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej.......”Notor”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym razem to Sokół Sieniawa , utrze "faworytom" nosa. Śmiejecie się, ale wspomnicie moje słowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wschodzie nie będzie piłki. Jeszcze trochę wierzyłem w Hetmana ale po romansie z Motorem ręce mi opadły. Motor i Hetman, będą zmiany trenerów, kary, a na końcu spadek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...