Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianka – Omega Stary Zamość 4:0. Cztery transfery tuż-tuż

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 lutego 2020 r. o 14:35 Powrót do artykułu
A skład Omegi to gdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kim byli testowani?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecaszek skuteczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Flip i Flap, k...a kogo obchodzi klub z taką historią lub jej brakiem,połączenie ze Spartą Granicą I kilka lat niebytu na mapie.rks lka zjednoczeni,cement itd itd .SRATATA, SRATATATA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Omega to tylko okregowka ! Zwycięstwo z 5 ligą i 3 bramki w samej końcówce? Chłopy ze Starego Zamościa stracili siły bo nie trenują i wpadły 3 bramki. Nie zamydlicie kibicom obrazu dzisiejszej Chełmianki . Będziecie świecić oczami na jubileuszu klubu. Piękna runda na jubileusz. Juniorzy będą dawać z siebie wszystko, ale tu ambicja nie wystarczy jak nie ma umiejętności. Trener może zaklinac rzeczywistość , motywować tych chłopaków i wmawiać im że liga juniorów to prawie to samo co 3 liga. Pod koniec z tej drużyny nic nie zostanie. Lublinianka już pokaże więcej, a to tylko 4 liga. A potem ... Motor, Wisła Puławy, Radzyń (zemsta Bożyka), Siarka, baty od Avii oj ciężko będzie się podnieść. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Psy szczekają, karawana jedzie dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie karawana, tylko KARAWAN hahaha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chełm kojarzy mi się tylko manifestem PKWN .to czerwone miasto . tylko WIDZEW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli mnie pamięć nie myli to był jeszcze kolejarz Chełm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pleciesz polsat jak potluczony Borek a ty gosciu z widzewa i twoja wiocha kojarzy mi sie juz tylko z odpadami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...