Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chełmianka – Sygnał Lublin 1:3. Pierwsze koty za płoty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 stycznia 2020 r. o 19:37 Powrót do artykułu
Chełmianko nie poddawaj się, macie zdolną młodzież która sprawi niejedną niespodziankę w lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takim składem trudno by było utrzymać się w IV lidze. Niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Geniusze, wam ziemniaki zbierać na polu, a nie kopać piłkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak w Chelmiance Dajos biega to o czym Wy marzycie o jakim utrzymaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Panie trenerze chyba od dzisiaj bedzie sie Pan nazywał pinokio, mieliście jedną sytuacje bramkową nie wiem skąd miałaby być ta nie skuteczność, wiemy że graliście z drużyną z A klasy a niech Pan odda to że byliście słabsi w każdym elemencie, a że wyniki był tylko 3-1 to fakt zasługanie nieskuteczności ale zawodników Sygnału bo gdyby wpadło dla nich jeszcze 3-4 bramki nic by Pan nie mógł powiedzieć, sytuacje ma Pan trudną to mało powiedziane ale mów Pan prawde bo dzisiaj byliście dużo słabsi i przegraliście zasłużenie a prawda że wynik nie odzwierciedla tego bo jak pisalem wcześniej powinniście przegrać wyżej... mimo wszystko powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieskutecznie to byli zawodnicy Sygnalu, ja wiem ze papier wszystko przyjmie, jestem kibicem Chełmickie od wielu lat i nie widziałem słabszej drużyny w Chełmie, Panie Trenerze byliście dużo, dużo słabsi od drużyny z a klasy i nie gadaj Pan głupot, a tak wogole to gratulacje do młodego zespołu z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda tej chełmianki Bożyka,niestety ,koni żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadchodzi sezon upokorzeń, mam nadzieję, że piłkarze z innych klubów wykażą się zrozumieniem i nie będzie dwucyfrówek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i macie swoich juniorów rodzice z Chełma, nie trzeba było tak oczerniać Bożyka że nie wpuszcza młodzieży . Zanosi się na dwucyfrówy w lidzę niestety .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni kibice Chełmianki. Najpierw w dupę ich kopnął Motor, by doczekać się tego samego od miasta. No cóż, nie dla Chełmian piłka kopana nawet. Teraz to już będzie poziom juniorski. Powodzenia dzieciaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przestanmy się oszukiwać! Ci juniorzy Chełmianki są za słabi na III ligę, a śmiem twierdzić że mieliby problemy żeby utrzymać się w IV lidze. Oni w miesiąc nie staną się lepszymi piłkarzami tylko dlatego że ktoś dał im "w prezencie" III ligę! Trener Konojacki trzy miesiące temu nie nadawał się na trenera w III lidze (ściągnięto Złomańczuka), a teraz raptownie jest cacy i z gromadką nastolatków ma walczyć w III lidze ? Absurd. To będą pogromy i tu psychologia nie pomoże. Wstydem będzie gra dla miasta Chełma i wszystkich kibiców Chełmianki! Tu Klopp czy Murinho nie pomoże, bo Ci chłopcy są za słabi do III ligi. Zrobicie im tylko krzywdę na psychice, a fizycznie też większość odstaje. Trzeba było renegocjowac umowy że sponsorami, honorowo wycofać się z ligi (bo nie ma seniorów na III ligę) i za pół roku zaczynać od V ligi. Teraz Ci juniorzy graliby w swoich ligach juniorów, a za pół roku zaczynamy tymi chłopakami w V lidze. Awansują do IV - to ich sukces, nie awansuja - trudno gramy w V dotąd aż oni wywalcza awans, a jak jest trochę grosza, to sprowadzamy kilka wzmocnień z regionu i walczymy. Im się teraz wmawia, że są "trzeciologowcami". G.wno są za przeproszeniem. Są baaaardzo przeciętnym juniorami w klubie który grał w III lidze. A tłumaczenie, że nie graliśmy na dużym boisku jest śmieszne. Ciekawe ile na dużym boisku trenował A-klasowy Sygnał? Litości !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie oszukujmy się na wiosnę każdy złupi chełmiankę oj lepiej tego nie oglądać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli tak piszecie ze kazfy zlupi Chelmiankę wiosną, to jestem ciekawy tych żalów i utyskiwan kibiców klubów, ktorym podopueczni Jana Konojackiego zabiorą punkty. Będzie duży ból.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym pan trener mówi? Jak można grać na 300% swoich możliwości? To znaczy, że na przykład będą biegać 3 razy szybciej niż pozwala organizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK JA SIĘ CIESZĘ, JAK JA SIĘ CIESZĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spadek z hukiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan trener wychował się pewnie na Kapitanie Tsubasie? Ale tak to tylko w anime. Żeby grać w III lidze trzeba być wyróżniającym się zawodnikiem w IV lidze lub okręgówce przez parę sezonów. Ewentualnie zdolnym juniorem wchodzącym do poukładanej drużyny. A tak robi pan krzywdę chłopakom, którzy dla III ligi w cv zrobią wszystko ale z pewnością nie osiągnął w parę tygodni dpowiedniego poziomu. Mało tego połowa z nich po tym epizodzie spocznie na laurach no bo przecież grali w III lidze! No ale może się mylę. Powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasta Chełm nie stać na zawodową piłkę taką jest prawda Brak firm które mogły wesprzeć finansowo klub.Dzialacze Chelmianki bawili się w zawodostwo do czasu kiedy miasto zakrecilo kurek .Teraz odpowiedzialność za to muszą brać na siebie trener Konojacki i ci młodzi chłopcy którzy powinni się uczyć od kilku doświadczonych graczy trenujac z pierwszym zespołem obserwować ich na treningach .Odpowiedzialność za to ponoszą władze klubu i oni powinni zostać rozliczeni przez głównego sponsora klubu czyli miasto za stan rzeczy jaki jest dzisiaj .Zespół przestał istnieć. Przez kilka lat lekka ręka pozbywano się zawodników z okregu.A karę za to poniosą ci juniorzy oraz trener
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież ci juniorzy nawet w swoich rozgrywkach wojewódzkich mają problemy, gra na tym poziomie dla tych ,,zawodników,, powinna być odgórnie zakazana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głosujta dalej na pis chełmofony , to niedługo żadnegonsportu w Chełmie nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...