Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czarni - Opolanin 1:1, pozostałe wyniki lubelskiej okręgówki

Utworzony przez Gosc, 10 kwietnia 2011 r. o 21:26
Z taką grą jak w meczu z Wisłą Ruch spadnie z IV ligi po pierwszej rundzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak słabej drużyny czarnych w życiu nie widziałem. Ten ich trener to jakiś wariat!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarnym mecz uratował bramkarz który naprawde bardzo dobrze bronił w tym meczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne, że mimo fatalnej gry zdołaliśmy zdobyć 3 punkty kończąc mecz w 10. Jednak masz racje, że z taką grą nie zdobylibyśmy nawet 1 pkt w 4 lidzie, ale jak widać każdemu zdarzają się gorsze mecze. Zobaczymy za tydzień z Opolaninem kto zasługuje na grę w wyższej klasie rozgrywkowej;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli Czarnym pomógł bramkarz to niestety ale Opolaninowi pomógł sędzia główny dyktując karnego którego wogóle nie było i wyrzucając z boiska napastnika Czarnych w sytuacji gdy tenże napastnik był ewidentnie faulowany w polu karnym i drużynie z Dęblina należał się po prostu rzut karny!!!ale oczywiście pan sędzia nic nie widział i nic nie wie.Pan W. z Lublina miał jakiś taki dziwnie słabszy dzień ale tylko w jedną stronę.Do dupy z takim żałosnym sędziowaniem w jedną stronę!!!Tyle mam do powiedzenia!!!Amen
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ten trener z Opola pier**** za głupoty !!! po pierwsze analizując składy to w zespole z Dęblina nie było 4 podst. zawodników a z Opola może jednej osoby - pierwsze pomówienie trenera . Po drugie jeżeli chodzi o karnego również bym polemizował gdyż piłka pierw odbiła sie od klatki piersiowej zawodnika Czarnych a następnie uderzyła w rękę( w polu karnym nie było praktycznie żadnego zawodnika z Opola). Po trzecie co do czerwonej kartki również można by się było przyczepić ponieważ zawodnik z Dęblina wbiegł pomiędzy dwóch zawodników Opolanina i jeżeli nawet nie było by karnego to na pewno nie czerwona kartka, gdyz Berlinski mial prawo sie przewrócić. Reasumując Opolanin zrobił lepsze wrażenie na mnie jeżeli chodzi o rozgrywanie piłki ale nic z tego nie wynikło, gdyż gdy już piłkarze z opola dochodzili do 30 metra nie wiedzieli co maja zrobić z piłką i często oddawali strzały z daleka lub nie dokładnie podawali na skrzydła. Czarni natomiast zawiedli , chociaż przy odrobinie szczecia mogli i wygrac. pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fans napisał:
co ten trener z Opola pier**** za głupoty !!! po pierwsze analizując składy to w zespole z Dęblina nie było 4 podst. zawodników a z Opola może jednej osoby - pierwsze pomówienie trenera . Po drugie jeżeli chodzi o karnego również bym polemizował gdyż piłka pierw odbiła sie od klatki piersiowej zawodnika Czarnych a następnie uderzyła w rękę( w polu karnym nie było praktycznie żadnego zawodnika z Opola). Po trzecie co do czerwonej kartki również można by się było przyczepić ponieważ zawodnik z Dęblina wbiegł pomiędzy dwóch zawodników Opolanina i jeżeli nawet nie było by karnego to na pewno nie czerwona kartka, gdyz Berlinski mial prawo sie przewrócić. Reasumując Opolanin zrobił lepsze wrażenie na mnie jeżeli chodzi o rozgrywanie piłki ale nic z tego nie wynikło, gdyż gdy już piłkarze z opola dochodzili do 30 metra nie wiedzieli co maja zrobić z piłką i często oddawali strzały z daleka lub nie dokładnie podawali na skrzydła. Czarni natomiast zawiedli , chociaż przy odrobinie szczecia mogli i wygrac. pzdr
Jeśli Pan berliński miał prawo się przewrócić w polu karnym to miał świadomość tego że sędzia może dać mu żółtą kartkę za symulowanie. Jego głupotą było to że się przewrócił bo akurat w tej sytuacji sędzia był bardzo blisko i wszystko dokładnie widział. Pan Berliński dostał słuszną kartkę za próbę wymuszenia jedenastki co miało konsekwencje w kolorze czerwonym gdyż miał wcześniej żółty kartonik. Co do karnego dla Opola był ewidentny, skoro zawodnik gospodarzy zatrzymał piłkę ręką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarni! Co? Lacha w przód!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarni Deblin!J.EBAC RESZTE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojojoj ale teraz żeś dowalił, normalnie całe forum leje ze śmiechu bo taki ,,zajebisty" w dowcipach jesteś, błysnąłeś jak nie wiem co.Widać że z rozumem u ciebie nie za bardzo więc nie kompromituj się dziecino następnym razem.A tak wogóle to chyba właśnie gra w piłkę nożną polega na atakowaniu drużyny przeciwnej czyli ..gramy do przodu" bo trzeba strzelić bramkę tak? nie ważne niekiedy jak ale strzelić trzeba aby wygrać mecz tak??? czyli nie da się grać inaczej jak to ty napisałeś ,,lacha w przód" bo jakby tak grać w tył to chyba groziłoby to samobójem.Zrozumiałeś dziecino?, starałem Ci wytłumaczyć logikę gry w piłkę- do przodu, atakujemy, staramy się strzelić bramkę!!!!!Ufff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Daruj sobie ten styl wypowiedzi bo nie robisz na mnie żadnego wrażenia. Jeśli się cokolwiek orientujesz to nie mundruj tylko odnoś się merytorycznie. Są dwa sposoby gry do przodu, podaniami z pomysłem i planem (co jest trudne) albo lacha alias dzida w przód. Visca el Barca!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...