Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy któryś z beniaminków lubelskiej okręgówki namiesza w lidze?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 lipca 2018 r. o 14:07 Powrót do artykułu
Świdniczanka to bardzo ciekawy i perspektywiczny klub. Drużynę tworzy grupa przyjaciół, głownie wychowanków Avii i ich motywacja osiągniecia sukcesu sportowego jest autentyczna. Ogromne zaangażowanie się Giuseppe Nigro - szefa Sawy w budowę bardzo solidnej drużyny , połączone z wysiłkiem Darka Walczaka (z udziałowcami z grupy Świdniczanka Neptun} w zakresie budowy pięknego stadionu powinno wkrótce przynieść pozytywne efekty. Jako jeden z najbardziej zaangażowanych sympatyków tej drużyny sadzę , że jej ambicje będą sięgały znacznie wyżej niż utrzymanie się w lidze - czego im serdeczeenie życzę i w co bardzo wierze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też uważam,że Świdniczanka powinna nieźle namieszać w okręgówce.mało który zespół w a-klasie traci 11 bramek,o 2 klasy przewyższali swoją grupę,w dodatku w zimowych rozgromili solidny granit bychawa i bodajże 4:1 przegrali z hetmanem zamość,gdzie zazwyczaj 4-ligowcy gromią rywali z niższych lig po 10:0.ciekaw również jestem postawy mazowsza stężyca,drużyny w której gra wielu zawodników związanych z czarnymi dęblin.może mam wobec nich mniejsze oczekiwania niż do Świdniczanki,ale to też może być dobry zespół.o stróży i wiłkołazie można powiedzieć,że raczej walka o utrzymanie,bo ostatnio drużyny,które awansowały z tamtych okolic spadały,bądź do końca biły o spadek,jednak kto wie,trenerzy znają lubelskie środowisko piłkarskie,też mogą za***yć.w tym sezonie ciężko szukać faworyta,bo jeśli rezerwy wisły znów by wygrali ligę,a wisła zostanie w iii lidze,to nici z awansu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekamy na zapowiedź chełmskiej okręgówki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co dzieje się z Pawłem W. Byłym trenerem nieudacznikiem ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Come on Swidniczanka! You can do it.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Świdnik. Szkoda tylko, że nie można było wybudować Świdniczance trybuny na starych śmieciach(Turystycznej),lub nowego stadionu na 1000 osób za Armii Krajowej. Byłoby super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No właśnie, a pro po stadionu. Przy okazji mógłby pełnić funkcję lekkoatletyczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świdniczanka to będzie Hit tej rundy tak myślę na miarę awansu do 4 ligi dobra perspektywiczna drużyna :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...