Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drugi transfer Motoru Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 stycznia 2019 r. o 18:44 Powrót do artykułu
Wypalony zawodnik, najlepsze lata ma już za sobą. Za dużo czasu spędził w rezerwach Górnika. Mimo wszystko powodzenia - ciężko zarobić w Lublinie więcej, niż zarobi w III - ligowym Motorze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny rozgrywający witamy w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo życzę ci sukcesów w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klub kokosa zaprasza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Avii to było dno, do dziś nie wiem jakim cudem poszedł do Ekstraklasy do Bełchatowa. No ale na Motor pasuje w sam raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajmy szanse Kamilowi dobra decyzja zawodnik techniczny w Koszalinie    Gwardia grał b.przyzwoicie.Dołował Kamila Smuda w Górniku 1 mecz słaby i odstawka na cała runde niesprawiedliwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak nie awansują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parafiaszarowola.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem w Rio, byłem w Bayo..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sam raz na mecze z LZS Pierdziszewo i LKS Pcim-Huta ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość tylko kasę bierze...nic poza tym..nie wiem dlaczego ciągle ktoś go zatrudnia...znajomości czy jak? Leniuszek straszny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za pół roku wypożyczą go do Hetmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny do lubelskiego "Klubu Kokosa". Męczyć sie nie trzeba bo tu nikt nie ma zamiaru awansować. Troszkę się pobiega a kasiorka będzie leciała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...