Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna lepszy od Motoru

Utworzony przez ~Piotr~, 30 stycznia 2010 r. o 14:48
Co się dzieje z Wojtkiem Białkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystko ok...przeciez grał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mozna o informacje kto z wychowankow gral a kto nie?? interesuje mnie tez tych co trenuja a nie byli obecni w lecznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ma Motor wygrywać jak zarząd nie słucha trenera, który podaje im listę zawodników których chciałby widzieć w drużynie. Łęczna ma pieniądze a Motor śniegu po kolana na pseudo murawie. Zarząd rusz się! Byś za spadek nie obwiniał trenera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzialacze Motoru to wielki skandal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
joey czy ty niemasz co pisać tylko jedno że działacze do kitu to czemu jak były wybory to nie wystartowałes ja mysilę że tobie nie załerzy na Motorku bo tak to byś milczał pozdrowienia dla kibiców MOTORU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:DTen Udo Udo nawt niezle grał szkoda tylko że jedna połowe, tródno że czarny byłe gole sptrzelał ,powinni grac trzema napastnikami Białkiem Fundakowskim i Udo Udo a mecz by sie inaczej potoczył , no i oczywiście najgorszy był sendzia skanadal uznac gola z takiego spalonego!!!!!! Człowieku ustawiałeś mecz pod górnik od 2 minuty!!!! A miał to byc tylko sparing!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co oni testują nowych jak i tak nie mają kasy, żeby im płacić. To jest czyste oszukaństwo! Biedni piłkarze nabierają się na te ich pseudoobietnice, że 1 liga ble ble ble ...a potem rozczarowanie ONI NIE PŁACĄ, szkoda waszego zdrowia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponoć Motor od 3 ciej minuty grał w 10 tkę ??? Była jakaś czerwona kartka ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mysle żeby ci co sa testowni nie zdawli sobie sprawy w jakich warunkach przyjdzie im prowadzić rozgrywki , o ile dołaczą do naszego kochanego motorku ,każdy wie że Motor to jeden z najbiedniejszych klubów 1 ligi . Moze w końcu Miasto pomoże jak trzeba , a nie tylko obiecują pajace w garniturkach !!!! Ave Motor!!! Ciesze sie ze widac że podejmą walke o utrzymanie w 1 lidze !!! Ludzie pomagajcie jak możecie a sukces bedzie naszym wspólnym dziełem. Dość Krytyki!!!!Walka Walka Walka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miasto ma w du.. nasz MOTOR! Niestety ale zamiast promować sport w Lublinie to oni wolą PO-kazywać gołe baby na bilbordach i to bez piersi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdura z tą grą w 10. Co prawda w 3 min Maciejewski dostał czerwoną kartkę,ponoć za niesportowe zachowanie, ale to sparing i wszedł na boisko Tomasz Lenart, który strzelił dla Motoru ładną bramkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zal i tak mi tego motoru bo i tak ich czeka 2 liga tylko górnik łeczna sie liczy,przykro mi ale motor gra jedną wielką kopaninę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AP WŁ Żmudy zaprasza do Piłki Noznej,treningi w Sali,Tren 607067854 . 7417358.ROCZ 1999 2000.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...