Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna zagra dziś sparing z Polonią Warszawa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2016 r. o 10:02 Powrót do artykułu
Tylko świnie chodzą na mecze Górnika na Arenie w Lublinie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wolnym swiecie kazdy moze robic to na co ma ochote, oczywiscie z poszanowaniem prawa, jak nie chcesz chodzic na mecze to nie chodz. Za rok Motorek przejmie Gornika i tak to sie skonczy, stadion w Lecznej sie zaora i postawi sie bloki lub supermarket, albo to i to:) Jak myslisz dlaczego stadion w Lecznej nie byl modernizowany, bo jest do zaorania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leczna to chamy i buraki. Zaora sie stadion i posadzi rzepe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Swin to sobie w rodzinie poszukaj januszu z miodem w uszach :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE !!! Bojkotujcie mecze Górnika w Lublinie!!! Działacze Górnika Łęczna traktują nas jak debili. We wtorek ogłosili że bilety na poniedziałkowy mecz z Lechią są sprzedawane w salonikach Kolportera i w kasach Stadionu Arena. Do dzisiaj ani w Saloniku przy Tysiąclecia nic nie wiedzą i nie sprzedają, a kasy stadionowe są zamknięte i ani ogłoszenia ani informacji. Nie będę chodził na mecze skoro ktoś ze mnie robi debila!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko we wtorek nie chwal sie ,że byłeś na meczu bo to jest obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciach to jest chodzic w białej czapeczce i głosowac na pis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy można przyjśc na mecz w kominiarce bo jak mnie jakiś znajomy zobaczy to to bedzie wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W chwili gdy zagrają na Arenie, to już nie będzie "Górnik Łęczna", tylko "Kopanka Żuk Arena Lublin", bo z Łęczną już nie będą mieli nic wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nosze dres i fajnie jest, pozdro dla ekipy spod zabki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja na mecze bee chodził do Łecznej też jeździłem, liczy się piłka i to,ze kocham Górnik Łeczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Eee no w koncu w Lublinie prawdziwe mecze, będę na bank z rodziną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko ANTY kibicie Motoru namawiają do bojkotu, prawdziwi kibice pokażą ,ze wsoierają piłkarzy, bez propozycji Areny6 Lublin, górnik nie mógłby grć w Ekstraklasie i tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"łączy nas PIłka" - piekne hasło i tylko to jest najważniejsze, czy to ważne gdzie grają, ja kibicuję zasze łęcznianom, górniczkom i zawsze bedę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wazne że Lublin pomógł Górnikowi, mogli się wypiąć a jeśteśmy z lubelszczyzny przecież, Lublin również kibicujem Górnikowi i całe województwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik tylko w Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łamać łamistrajkòw ktòrzy łamią bojkot.Lać ich przed meczem i po meczu.Gòrnik tylko  w Łecznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik w Łęcznej to już historia ,czy to aż tak trudno zrozumieć ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik- Lechia , będzie pełny stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***youtube.com/watch?v=meknca8riiq zycze wam prawdziwych kochajacych klub kibicow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...