Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman - Huczwa 12:0! Walec z Zamościa

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 czerwca 2019 r. o 21:01 Powrót do artykułu
Kelnerzy z tyszowiec wypad do okregowki. Co za kapela. Prawie jak kapela Czerniakowska haha. Brawo Hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś skończy sprowadzanie do tyszowiec tych marnych kopaczy z Zamoscia. Oni nie dość ze rujnuja klub finansowo to i sportowo. Ludzie ogarnięcia się grjamy swoimi po co nam tacy marni zawodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czwartek byłem na meczu Norwegia-Honduras 12:0, i tak sobie pomyślałem że taki wynik meczu na którym będę już się długo nie powtórzy, minęły trzy dni i na stadionie w Zamościu przeżyłem powtórkę wyniku 12:0.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Hetman za grę do końca mimo zapewnionego awansu. A kibice mówili przed meczem że Hetman da wygrać Huczwie żeby ta nie spadła. Nic z tych rzeczy Hetman zagrał z pełnym zaangażowaniem i pokazał Huczwie że jej miejsce jest w okręgówce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I setka pękła, Hetman ma na koncie już 110 bramek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśliwy wracaj do zdrowia i w przyszłym sezonie widzimy się przy Królowej Jadwigi. Pozdrowienia od kibica Hetmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak walczą o utrzymanie to myślałem że oddacie3mecz w końcu jest między wami przyjaźń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A z jakiej paki mial by Hetman coś oddawac niech te łajzy nauczą się grać a nie szukają przekretow . Przecież tam grają wyszkoleni przez Łysia talenty z Amspn. To chyba o czymś świadczy. ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalne że Hetman nikomu nic nie odda to zespół z klasą ale kto wie czy Kryształ nie pomoże Kockowi??? zostaję jednak nadzieja że każdy będzie grał do końca normalnie i nikt nikomu nie odda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczył 1 mecz i skończył się hejt niespełnionych gwiazd amspn i ich rodziców co do grania wychowankami. .. buahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...