Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman Zamość będzie miał nowego trenera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 grudnia 2019 r. o 10:43 Powrót do artykułu
Ale jaja, ale jaja będzie to napewno Ela Bienkowska. P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Płuska pierwszym, Michał Macek drugim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macek to pajac marny bramkarzyna . Dajcie spokój z Mackiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bozyk jakby przyszedł to takiego Macka pogonilby gdzie pieprz rosnie dlatego jego nie wezmą. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macek to pajac marny bramkarzyna . Dajcie spokój z Mackiem
Sam jesteś pajac szmaciarzu anonimowy. Nie pisz tak o kolezce którego nie znasz. Michał to Zamościanin co ma Hetmana w serduchu  od dzieciaka i ogólnie piłke i dla niego to byloby spełnienie dzieciowego marzenia w jakimś sensie. Potrzebny jest właśnie ktoś z serduchem a nie tylko kontraktowicz dla kasy. Ziarowi bym dał szansę na rehabilitację w rundzie wiosennej jeszcze bo tak to nie wiem co myśleć o jego warsztacie patrząc na wszystkie mecze Hetmana w tej rundzie. Były naprawdę dobre (Sandomierz, Radzyń) i były liche (I połowa z Motorem, Chełmianka).. niebawem się dowiemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macek to lokalny patriota. Takich nam brakuje. Płuska mimo młodego wieku dużo przeszedł a nawet  studiował  z Lewandowskim :)  ciekawe jak sobie poradzą. Razem już pracowali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do gościa!! Może i Macu był słabym bramkarzem, ale popatrz kim Ty jesteś i jakie masz osiągnięcia w piłce?. Pewnie grasz w LO max. Zobacz gdzie był jako trener: min Legionovia, Dolcan pracował z Wieczorkiem, Jabłońskim a w Łowiczu był razem z Marcinem!!! Wystarczy zobaczyć zdjęcia jego na Facebooku razem jeździli na staże. Znam go i wiem że zawsze chciał być w Hetmanie a do Avii poszedł bo nikt wtedy mu tutaj nic nie zaproponował... Plus za podejście jego po meczu z Hetmanem nie cieszył się tylko dziękował zawodnikom Hetmana!!! Wiem bo widziałem, teraz pora na ten duet ja im daje szansę, sam z nim grałem więc wiem że mu zależy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie rację Ziaro jest człowiek z serduchem dla Hetmana razem z Mackiem mogli dużo osiągnąć, za szybko go pogonili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może Mariusz Rumak będzie trenerem Hetmana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płuska trenerem M Macek asystentem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marcin Płuska trenował Widzew, Pelikan, Pogoń Siedlce bardzo młody jak na trenera może sobie poradzi i nie spadniemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie na temat pracy pana P. w Widzewie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było Ziaro zostawić, pogonić Bardę dodać mu tego Macka i by się utrzymali a teraz nie wiadomo co będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płuska bardzo dobrze sobie w Siedlcach poradził zastąpił tam zwolnionego trenera, wcale Pogoń nie chciała go zwalniać tylko PZPN się nie zgodził bo nie ma papierów na II ligę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oficjalnie już Marcin Płuska trenerem Hetmana, Michał Macek asystentem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z niego taki trener jak z Fundacji prawdziwy Hetman
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty baranie sam się podpisales kim jesteś a Ziarowi możesz buty nosić i ręcznik do kąpieli podawac. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziaro wróci wcześniej niż się spodziewacie, Ci dwaj nic nie zrobią i Ziaro znowu będzie wprowadzał Hetmana do III ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczekajmy z tymi ocenami zobaczymy jakie transfery zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziaro to dobry trener szkoda że go zwolnili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...