Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hetman Żółkiewka i Huragan Międzyrzec Podlaski najbliżej spadku. Nerwy w ostatniej kolejce

Utworzony przez ~Chełmianin~, 15 czerwca 2010 r. o 23:05
Orlęta Łuków-Chełmianka Chełm mecz o godz 15!!w takim razie mecz Łady Biłgoraj z Olendrem Sól tez powinien byc rozegrany o tej samej godzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Chełmianin~ napisał:
Orlęta Łuków-Chełmianka Chełm mecz o godz 15!!w takim razie mecz Łady Biłgoraj z Olendrem Sól tez powinien byc rozegrany o tej samej godzinie
Ten mecz nie ma już znaczenia ani dla Chełmianki ani dla Orląt. Natomiast łada musi grać o tej samej godzinie z liczną grupą drużyn zainteresowanych utrzymaniem się w tej klasie rozgrywkowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Chełmianin~ napisał:
Orlęta Łuków-Chełmianka Chełm mecz o godz 15!!w takim razie mecz Łady Biłgoraj z Olendrem Sól tez powinien byc rozegrany o tej samej godzinie
Ten mecz nie ma już znaczenia ani dla Chełmianki ani dla Orląt. Natomiast Łada musi grać o tej samej godzinie z liczną grupą drużyn zainteresowanych utrzymaniem się w tej klasie rozgrywkowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ten mecz nie ma już znaczenia ani dla Chełmianki ani dla Orląt. Natomiast Łada musi grać o tej samej godzinie z liczną grupą drużyn zainteresowanych utrzymaniem się w tej klasie rozgrywkowej.
Nie do końca to prawda. Otóż awans zdobyła Chełmianka i Olender, ale kto wygra ligę - tego jeszcze nie wiadomo. Trochę prestiż, a z tego co wiem to są sponsorzy w Chełmie, którzy dawali dodatkową kasę za ... wygranie ligi. W Chełmiance troche rozprężenie, bo awans juz jest i nie wiem czy zagramy w pełnym składzie. Jesliby Chełmianka przegrała ( liczę, że będzie przynajmniej remis ), to Sól grając 2 godziny poźniej będzie znać wynik w Łukowie i może w zalezności od tego albo zagrać na całego, albo odpuścić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojownicy Kredowej Stolicy napisał:
Nie do końca to prawda. Otóż awans zdobyła Chełmianka i Olender, ale kto wygra ligę - tego jeszcze nie wiadomo. Trochę prestiż, a z tego co wiem to są sponsorzy w Chełmie, którzy dawali dodatkową kasę za ... wygranie ligi. W Chełmiance troche rozprężenie, bo awans juz jest i nie wiem czy zagramy w pełnym składzie. Jesliby Chełmianka przegrała ( liczę, że będzie przynajmniej remis ), to Sól grając 2 godziny poźniej będzie znać wynik w Łukowie i może w zalezności od tego albo zagrać na całego, albo odpuścić.
Całkowicie zgadzam się z Twoim zdaniem. Pisząc że ten mecz nie ma znaczenia dla Chełmianki i Orląt miałem na myśli sprawę awansu, który został rozstrzygnięty. Jeżeli tak jest jak piszesz to dla Chełmianki mecz ten ma duże znaczenie i wobec tego powinien być rozegrany o tej samej godzinie co mecz Olendra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy moze mi ktos wysjanisc dlaczego Roztocze musi ost mecz wygrac i liczyc na to ze POM nie wygra? Przeciez w tej chwili POM powinine byc juz przed Roztoczemw tabeli czy sie myle?Ich bezposrednie mecze to 1-0 dla Pomu i 1-0 dla Roztocza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy moze mi ktos wysjanisc dlaczego Roztocze musi ost mecz wygrac i liczyc na to ze POM nie wygra? Przeciez w tej chwili POM powinine byc juz przed Roztoczemw tabeli czy sie myle?Ich bezposrednie mecze to 1-0 dla Pomu i 1-0 dla Roztocza.
Patrz na dodatkową tabelkę nie dwóch , ale trzech drużyn po 33 pkt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego mecz w Łukowie odwołany? Co to interesuje Chełmiankę? Walkower, jak nie macie na organizację meczu! Piłka nozna dla kibiców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...