Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I Liga: Górnik Łęczna - Korona Kielce (2:2)

Utworzony przez Bartek, 14 listopada 2008 r. o 23:13
Witam. bylem na meczu. jestem kibicem Korony. choć nie byłem w sektorze dla gości. Cieszę się, że kupiłem bilet i mogłem zasiąść na trybunie C. Stadion Górnika oceniam jako dobry, w sam raz na rozgrywki 2 lub 3 ligi. W sam raz. Kibiców było niewielu. Doping kibiców gości, czyli Korony rewelacyjny. Czapeczki w barwach klubu robiły wrażenie. Na tym tle kibice gospodarzy na trybunie B - marnota. A kibice Korony pierwsza klasa. Gratuluje. zresztą jak kiedyś byłem na Wiśle na meczu Korony, to też mi zaimponowali kibice Korony. Gratulacje. a co do meczu. Korona zagrała bardzo dobrze. Górnik nie istniał. Szkoda, że sędzia się nie spisał. Wypunktował mecz. Zresztą był z Łodzi. a widzieliście jak kibice dali czapeczki swoim graczom. coś pięknego. !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że jak się postarasz to jeszcze znajdziesz okulistę na NFZ. I psychiatrę. A jak nie, to z nowym rokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...