Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Igor Migalewski trenuje z Motorem Lublin

Utworzony przez taki tam, 20 stycznia 2013 r. o 15:08
Migalewski decydował o sile ataku Motoru w poprzednim sezonie 2011/12. Jak wróci, to wydaje się, że Motor może powalczyć o I ligę..Oby wrócił...ten nasz łowca bramek...będzie to duże wzmocnienie drużyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie-największe i zrsztą piekne miasto wschodniej Polski,Motor klub z tradycjami a nie potrafi sie wybić ponad 1-wszą lige.Wiemy ,że wam cięzko ,że kasa ,brak sponsorów ale zróbcie coś z tym do cholery.Czekamy na derby wschodu Motor-Jagiellonia-walczyć chodzić na mecze wspierać klub nawet charytatywnie....walczyc do q..wy nędzy walczyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I podpowiem wam jeszcze jedno.Nikt z kasą nie zainwestuje w wasz klub jak sam nie bedzie widział kasy.Musi byc reklama,zaufanie a przede wszystkim kibice lubelscy.2 lata temu bylem w Bieszczadach z ziomkami.Dobrze bawilismy sie w knajpie podłączyło sie paru gości pytam się skąd sa mowia ,że z Lublina ja ,że z Bialegostoku to sie zapytałem kulturalnie o Motor-pospier***ali po tych slowach-czego sie obawiali mnie ???wątpie bo na Rambo nie wyglądam a bylo nas 3 jakby chcieli to by nas wytlukli na galy az milo.Cos tam u was dzieje sie zle nie wnikam bo to wasza sprawa choć wasi hoolsi do aniolków nie należą to troche spokoju i zaufania zrobi swoje,i jak kibice przyjdą na stadion to i sponsor sie znajdzie i ekstraklasa bedzie.Życze wam tego z calego serca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...