Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

III liga: Orlęta Radzyń przegrały mecz walkowerem

Utworzony przez Piotytr, 13 maja 2008 r. o 09:32
Miejsce Radzynia w 4 lidze i co się dziwią ze dostali walkowera.Mecz się nie odbył z ich winy i przegrywac też trzeba umieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wynik powinien zapaść na boisku a nie za zielonym stolikiem.Jeżeli wina jest Orląt to owszem powinni ponieść konsekwencję finansowe (np. pokryć całkowity koszt meczu) ale nie może być tak że komuś "daję" się za darmo punkty a drugiej drużynie nie daję się szansy ich zdobycia.I znowu pan Mikulski...Szczerze powiedziawszy jestem zdegustowany taką decyzją LZPN i mam nadzieję że klub z Radzynia złoży odwołanie do WG przy PZPN.I chciałbym tu zaznaczyć że nie jestem z Radzynia i nawet nie kibicuję tej drużynie ale uważam że każdy ma prawo do sprawiedliwości.Ciekawe jaką decyzję podjąłby związek gdyby to chodziło np. o mecz Legia-Wisła?Czy wtedy miałby odwagę na taką samą decyzję?Albo jeżeli np. był by to mecz decydujący o awansie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotytr napisał:
Miejsce Radzynia w 4 lidze i co się dziwią ze dostali walkowera.Mecz się nie odbył z ich winy i przegrywac też trzeba umieć
Przegrać to można na boisku a nie za zielonym stolikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...