Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV Liga: Oponowicz i Osiej przymierzani do Międzyrzeca Podlaskiego, rachunki zostały zapłacone

Utworzony przez Kibic, 6 stycznia 2010 r. o 19:11
Nie wiem jak on jest w stanie całą kartkę zasłonić. Albo nie chcesz patrzeć na nią albo masz problem ze wzrokiem. Zresztą pieniądze są często wypłacane podczas treningów są rozmowy między zawodnikami nie rozumiem jak możesz nie wiedzieć takich rzeczy. Albo podszywasz się tylko pod zawodnika albo niezbyt często pojawiasz się w klubie co swoją drogą tłumaczyłoby dlaczego nie wiesz dlaczego są potrącane pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co nie masz pojęcia kto ile ma naprawdę. Widocznie mało wiesz jak myślisz że jak ktoś Ci powie ile dostaje to faktycznie ma tyle. A ty widze wiesz wszystko wieć pewnie lubisz w dupę włazić wszystkim. A co do zabieranie kasy to czemu jednego miesiąca biorą coś drugiego więcej . Ty jakiś społeczniak jesteś tyle CI powiem. Każdy z chłopaków że tak powiem bardzo zdenerwowany wychodzi a ty piszesz że jest ok. No chyba że ty tylko masz ok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czym oni są zdenerwowani? Tym że za zdobycie 5punktów w rundzie pieniądze dostają? Ja nigdzie nie napisałem że wiem ile kto faktycznie ma. Napisałem że oficjalne listy są u skarbnika. A gdyby tacy byli zdenerwowani to by zrezygnowali z gry. Przecież nic ich tam nie trzyma. Widocznie w krótkim terminie ich zdenerwowanie o którym piszesz przechodzi a wątpię żeby rezygnowali ze swoich należności więc podejrzewam że jednak zarząd reguluje zaległości. Ale już naprawdę koniec. Bo to bez sensu. W internecie każdy potrafi się zalogować i napisać co chce. Jeżeli jest tak źle to dlaczego nikt tego wyraźnie nie pokaże? Teraz już konsekwentnie będę się trzymał tego że nie będę kontynuował tematu. Pozdrawiam wszystkich. Tych którym dobrze w Żółkiewce i tym którym się tam nie podoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to wymyślił żeby płacić za grę w IV lidze? Koszty dojazdu to max co powinien klub płacić. gra w IV i v lidze powinna być odskocznią do ligi zawodowej a ci głupi prezesi jeszcze z zagranicy jakichś typów sprowadzają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...