Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV liga: Ruszyli z treningami i transferami

Utworzony przez hihaj, 13 stycznia 2013 r. o 17:24
Panie Marku, a źródło Pan poda? Spisane wszystko co się pojawiło na lubgol.pl w ostatnich dniach. Żenujące zachowanie tym bardziej, że sam Pan zabrania kopiować np. wywiadu administratorom stron klubowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ty zapewne z tej stronki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niewykluczone, że Opolanina zasilą jednak zawodnicy rywala zza miedzy – Stali Poniatowa. Mówi się chociażby o Patryku Niezbeckim, czy Damianie Miazdze i Michale Czarneckim.
To, że Ci dwaj krzykacze co rozp... Stal pójdą do klubu o którym przez tyle lat tak pięknie wypowiadali się to było wiadomo ale, że Ty Legia? Wstyd mi za Ciebie, już Ci nigdy ręki nie podam! P.S. Kalifa oszuście, na spotkaniu powiedziałeś, że w klubie Ci na korki nikt nie dał - jeszcze to odszczekasz i lepiej sobie szybko przypomnij...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podszywaj się durniu podszywaj , tyle umiecie pajace z zarządu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego grabarze nie powiecie ilu mieliście na trening chłopaków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że Ci dwaj krzykacze co rozp... Stal pójdą do klubu o którym przez tyle lat tak pięknie wypowiadali się to było wiadomo ale, że Ty Legia? Wstyd mi za Ciebie, już Ci nigdy ręki nie podam. Co sie czepiasz chłopaków.... Co Opolanin ciebie niechce i dlatego tak krytykujesz. Bynajmniej w Opolu jest stabilizacja finansowa a ty bedziesz nadal grał na minusie w Leśniczówce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gram w Stali napisał:
To, że Ci dwaj krzykacze co rozp... Stal pójdą do klubu o którym przez tyle lat tak pięknie wypowiadali się to było wiadomo ale, że Ty Legia? Wstyd mi za Ciebie, już Ci nigdy ręki nie podam! P.S. Kalifa oszuście, na spotkaniu powiedziałeś, że w klubie Ci na korki nikt nie dał - jeszcze to odszczekasz i lepiej sobie szybko przypomnij...
Przepraszam że użuję w stosunku do Ciebie określenia "chłop prosty" , ale inne do Ciebie nie pasuje. Po 1 ta wiadomość wypłynęła nie wiadomo z jakiego żródła odnośnie przejścia tych zawodników do Opolanina. Więc nie napinaj się na forum bo jeśli chodzi o chłopaków to już pokazali że mogą grać dla Opola i nie jest to dla nich żadna ujma na honorze. Widocznie w Opolu jest lepsza atmosfera w tym momencie niż w Stali. Wszystko wyjaśni się przed rozpoczęciem rozgrywek. Więc nie napinaj się na forum i nie wyzywaj chłopaków bo podobno szanujesz ich za to że grają w Stali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CHŁOPAKI ZE SALI TAK TRZYMAĆ, ILU ZAWODNIKÓW PRZEZ TE OSTATNIE LATA W TEJ STALI JUŻ W KONIA ZROBILI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patryk N. ciekawy jestem czy już cię zawiadomili ,że zostałeś wykluczony z klubu, te mapety zebrali podpisy że ty jesteś be,be,be, i nie chcą ciebie widzieć w klubie, ciekawe co zrobią z pozosałymi,mam nadzieję że będziecie solidarni i razem się nie dacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patryk N. ZOSTAŁEŚ WYKLUCZONY Z KLUBU, zebrali mapety PODPISY że jesteś be, be ,be i i nie chcą ciebie widzieć w klubie teraz ciekawy jestem co zrobią z pozostałymi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się traktuje wychowanków za kilka słów prawdy prostemu chłopowi . Brawo ku..wa , cieszcie się że w tym mieście nie ma grupy hooliganów bo wywieźli by was moment
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK to prawda ,ze chca odejsc kol. CZARNECKI , GORNIK KOL. NIEZBECKI I MIAZGA nie wiadomo , czekaja na decyzje poprzedniego trenera z tego co donosza duze uszy bo w OPOLU nikt nie ma zamiaru placic im pod stołem po 500 zloty KOL CHRUSCINSKI za doplata do DABROWY WRONOWSKIEJ K . CHODLA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno Samolej z Mazurkiem idą czyścić miejski szalet bo dobrze płacą a oni pazerni że doją ze wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drodzy sąsiedzi za miedzy zróbcie bojkot bo siedzieć bez czynie to nic nieda niech ten zarząd wkoncu zrozumie ze pilka nożna jest dla kibiców anie odwrotnie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
podobno Samolej z Mazurkiem idą czyścić miejski szalet bo dobrze płacą a oni pazerni że doją ze wszystkiego
podobno ? czyli nie jestes pewien , dowiedz sie i dopiero napisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
podobno Samolej z Mazurkiem idą czyścić miejski szalet bo dobrze płacą a oni pazerni że doją ze wszystkiego
Przeciesz nikt za darmo nie bedzie sie z "GOWNAMI " potykał .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno dlatego że ma do nich dołączyć Sapała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
123 napisał:
podobno dlatego że ma do nich dołączyć Sapała
pan SAPALA ku***IE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po takim panie to mój dziad na konia wchodził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie już spokój z tymi nazwiskami, po co robić im bezpłatną reklamę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...