Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

IV liga: Wspólne treningi zawieszone, czy uda się dokończyć sezon?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 marca 2020 r. o 14:55 Powrót do artykułu
Ludzie są rzeczy ważniejsze niż piłka na poziomie amatorskim. Żeby nie trzymać zawodników w niepewności związek powinien zakończyć rozgrywki w tym sezonie. Te "rozpiski" gdzie będą realizować piłkarze w kuchni, salonie? A jeśli wyjdą na dwór to ryzyko zakażenia wzrasta..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z poprzednim wpisem nie wiadomo w jaki stanie są zawodnicy amatorzy czy nie są zarażeni czy przenoszą chorobę bezobjawowo należy brać pod uwagę wszystkie czynniki nawet to ze teraz na nasz biedny wschód wracają z zagranicy niejednokrotnie zawodnicy którzy wyjechali za pracą sezonową i będą , mieć kontakt z kolegami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy w feralnej wycieczce na mecze Sampdorii i Juventusu brali udział lubelscy sędziowie i piłkarze? Aha, dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanse na ligi w tym sezonie są niemal bliskie 0. W Chinach już czwarty miesiąc walczą z wirusem i końca nie widać. Może wyjściem jest przejście na system wiosna - jesień? Kolejkę z wiosny rozegrać jesienią i od następnej już wiosna - jesień, tak jak w Rosji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wychodzi na to ,ze najlepiej to zaszyc sie gdzie na odludzi i zyc jak pustelnik,wybudowac szałas ,zaprzyjaznic sie i buszowac razem z dzikami na pobliskich polach rolnikow ,stworzono bron biologiczna ,jeszcze niedawno filantrop z usa mowil o depopulacji ,chiny ,a moze usa ,a moze wspolnie zabiegaja o zmniejszenie ludnosci swiata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto moje świadectwo o dobrej pracy człowieka, który mi pomógł. Nazywam się RENEE YOUNG TODD. i mieszkam w Londynie w Wielkiej Brytanii. Moje życie powróciło !!! Po 8 latach małżeństwa mój mąż zostawił mnie z trójką dzieci. Czułem, że moje życie się kończy i rozpada. Dzięki rzucającemu czary o imieniu Papa Justus, którego poznałem online. Pewnego wiernego dnia, gdy przeglądałem internet, szukałem dobrego rzucającego zaklęcia, który mógłby rozwiązać moje problemy. Natknąłem się na szereg świadectw o tym konkretnym rzucającym zaklęcia. Niektórzy zeznawali, że przywrócił ich kochanka Ex, inni zeznawali, że przywraca macicę, niektórzy zeznawali, że może rzucić zaklęcie, aby zatrzymać rozwód i tak dalej. Było jedno szczególne zeznanie, które widziałem, dotyczyło kobiety o imieniu Grace, która zeznała o tym, w jaki sposób Papa Justus sprowadził swojego byłego kochanka w niecałe 72 godziny, a pod koniec zeznania podała adres e-mail papy Justusa. Po przeczytaniu ich wszystkich postanowiłem wypróbować tatę. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem poczty elektronicznej i wyjaśniłem mu swoje problemy. W ciągu zaledwie 3 dni mój mąż wrócił do mnie. Rozwiązaliśmy nasze problemy i jesteśmy jeszcze bardziej szczęśliwi niż wcześniej. papa Justus jest naprawdę utalentowanym i utalentowanym człowiekiem i nie przestanę go publikować, ponieważ jest cudownym człowiekiem… Jeśli masz problem i szukasz prawdziwego rzucającego zaklęcia, który by go rozwiązał. Wypróbuj dzisiaj wielkiego tatę Justusa, może być odpowiedzią na twoje problemy. Oto jego kontakt: drabeljustustemple@gmail.com Dziękuję świetny Justus. Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje: (1) Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego. (2) jeśli zawsze masz złe sny. (3) Chcesz awansować w swoim biurze. (4) Chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegali za tobą. (5) Jeśli chcesz dziecko. (6) [Chcesz być bogaty. (7) Chcesz związać męża / żonę, aby była twoja na zawsze. (8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. (9) Opieka ziołowa 10) Pomóż wyprowadzić ludzi z więzienia (11) Zaklęcia małżeńskie (12) Czary Cudu (13) Czary piękna (14) CHOROBA PROROCTWA (15) Czary przyciągania (16) Czary Złego Oka (17) Zaklęcie Całujące (18) Usuń zaklęcia choroby (19) WYBORY ZWYCIĘZCĄ WYBORÓW (20) SUKCES W CZARACH EGZAMINÓW (21) Urok, aby zdobyć kogoś, kto cię kocha. (22) Zaklęcie biznesowe. (23) Znajdź swoją dawno utraconą rodzinę. Skontaktuj się z nim już dziś: E-mail: drabeljustustemple@gmail.com jaka aplikacja: 2347033354868. strona internetowa: ***s://***dejustushealinghome.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MUSISZ PRZECZYTAĆ: Mam na imię Mike. Chcę, aby wszyscy tutaj pomogli mi podziękować dr Ogundele za jego dobrą pracę, ten człowiek jest świetnym czarodziejem, który w ciągu 24 godzin przywrócił mi moją żonę swoimi mocami po tym, jak moja żona odeszła do innego mężczyzny na 7 lat. Ale dr Ogundele sprowadził ją z powrotem, teraz jesteśmy razem i szczęśliwi. Jeśli ktoś tutaj potrzebuje jakiejkolwiek pomocy, radzę skontaktować się z dr Ogundele na jego WhatsApp lub Viber: +27638836445. Dr Ogundele to człowiek jego słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję dr Ogundele! Mój mąż chciał rozwodu, bo spotykał się z inną kobietą, dowiedziałam się o świetnej czarodziejce. Po pracy dr Ogundele mój mąż odwołał proces dotyczący rozwodu. I wróciliśmy do domu po 24 godzinach i teraz jesteśmy razem szczęśliwi. Powiedziałem dr Ogundele, że podzielę się jego dobrą pracą, dlatego udostępniam to tutaj, aby ludzie wiedzieli o tym wspaniałym i uczciwym człowieku, jeśli masz problemy w związku lub małżeństwie lub jakiekolwiek inne problemy, możesz napisać do niego na WhatsApp i Czat Viber: +27638836445. Mam na imię Sabina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOJA HISTORIA. Nazywam się Michelle Hall Spencer i rozwiodłam się z mężem, ponieważ mnie zdradzał, ale nadal go tak bardzo kocham, że szukałam pomocy i znalazłam dr Ogundele po kilku kłamcach w internecie. Dr Ogundele rzucił na mnie zaklęcie i w ciągu 24 godzin mój mąż wrócił do domu i poprosił mnie o wybaczenie, jest to bardzo potężne dla każdego, kto potrzebuje pomocy, aby skontaktować się z Dr Ogundele na WhatsApp i Telegram pod tym numerem: +27638836445. Jest uczciwym i potężnym człowiekiem. Wszędzie szukałem pomocy, w końcu pomógł mi tylko doktor Ogundele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...