Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Grajper może wrócić do Stali Poniatowa

Utworzony przez wsc, 24 stycznia 2012 r. o 12:07
Pozdro Grajperek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elegancko. Pozdro Grajperek powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem ojcem i nic nie wiem i ja mu daje jesc a pieniadze za transfer gdzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POZDRO HENIEK, MIRO, JURA, JANO DZINDZIA i ZYWIEC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Janku jest to transfer bezgotuwkowy tzw. wymienny Igor G. do SYGNAŁU a Jarek G. do stali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki transfer wymienny chlopie co ty za glupoty piszesz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
jaki transfer wymienny chlopie co ty za glupoty piszesz
to jest zabawa i jaja a TY i tak nie kapujesz o co chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myśle że STAL bedzie miała najładniejszy stadion w okręgówce i to już na jesień))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek nie wątpliwie wprowadzi wiele spokoju do drużyny, jest doświadczony i ma pojęcie, moim zdaniem powinien grać wyżej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie kopaczki jada na lyzwy w ramach treningu a 1 druzyna musi grac sparing na lodzie na bocznym boisku.Mam apel do dzialaczy.Jezeli chcecie zeby bylo 10 kontuzji bo nie mozna zaplacic smiesznej kwoty za sztuczne boisko to chyba sami sobie wyjdziecie na 1 mecz w lidze bo napewno wasi zawodnicy dlugo nie wytrzymaja tej amatorszczyzny ktora reprezentujecie.Zaraz ktos napisze przeciez ze gwiazdy nie chca kopac na bocznym boisku ale wystraczy wyjsc z domu i mozna bez probemu poslizgnac sie na chodniku dlatego nie wiem jaki jest sens takiego sparingu.Na takie dzialanie zarzadu porostu szkoda słow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
padlina napisał:
Panie kopaczki jada na lyzwy w ramach treningu a 1 druzyna musi grac sparing na lodzie na bocznym boisku.Mam apel do dzialaczy.Jezeli chcecie zeby bylo 10 kontuzji bo nie mozna zaplacic smiesznej kwoty za sztuczne boisko to chyba sami sobie wyjdziecie na 1 mecz w lidze bo napewno wasi zawodnicy dlugo nie wytrzymaja tej amatorszczyzny ktora reprezentujecie.Zaraz ktos napisze przeciez ze gwiazdy nie chca kopac na bocznym boisku ale wystraczy wyjsc z domu i mozna bez probemu poslizgnac sie na chodniku dlatego nie wiem jaki jest sens takiego sparingu.Na takie dzialanie zarzadu porostu szkoda słow.
na biisku STALI gramy na prosbe kibicow nieudacznik ta i na trawie zrobi sobie krzywde . UWAZASZ że treningi biegowe po lesie tez trzeba zawiesic i czekac do wiosny . PANIE "kopaczki " maja wyjazd sponsorowany zreszta widze że nie masz pojecia jak wyglada okres przygotowawczy .Zamiast piswą pierdoły ,wystarczy zapoznac sie z terminarzem sparingow i wtedy zabierac głos .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zespol gosci zwrocil sie z prosba o rozegranie spotkania na naturalnym terenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta stalówka to wszystkie mecz na boku powinna grać może by cos punktów zdobyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PAN JAROSŁW nie musi wracac do PONIATOWEJ poniewaz mieszka przy ul. KRACZEWICKIEJ z rodzicami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha, no tak zespół gości woli przyjechać do Poniatowej zagrać na bocznym klepisku niż praktycznie u siebie, na nowym stadionie w Puławach, na sztucznej nawierzchni, 3 miesiące przed ligą. Proszę Cię Bomba, nie ośmieszaj się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe ale dajecie sie podpuszczac warto jednak bylo poznac opinie a jednak szkoda że mecz bedzie w PUŁWACH bo klub jest dla kibicow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAREK, JA SŁYSZAŁEM ŻE JESTEŚ JUZ PO SŁOWIE Z CZARNYMI PUSZNO, MASZ BYĆ PODOBNO GRAJĄCYM TRENEREM, TAM CI BĘDZIE ŁATWIEJ, POZDRO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIBIC CZARNYCH napisał:
JAREK, JA SŁYSZAŁEM ŻE JESTEŚ JUZ PO SŁOWIE Z CZARNYMI PUSZNO, MASZ BYĆ PODOBNO GRAJĄCYM TRENEREM, TAM CI BĘDZIE ŁATWIEJ, POZDRO
PAN JAREK jest po slowie ale z panną AGNIESZKĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
noo bardzo dobrze radzikowski przy swojej obecnej formie nie bd biegal za 200 zl ale nie.przejmuj sie barcelona czeka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No faktycznie lepiej niech biega na A klasowych boiskach tam bedzie miał przyszłość.A jaką on ma forme???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...