Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jednym radość, drugim smutek. Podsumowanie sezonu lubelskiej okręgówki

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 czerwca 2017 r. o 15:20 Powrót do artykułu
Uparliscie się, a kto króla strzelców zdobył?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak na marginesie GKS niemce też miały tyle punktów co sygnał, im niebedzie ciężko redaktorze? I z sygnałem ryki niestracily punktów, a jak byli wybijajacy się na tle okregowki to musiałem być na wielu innych meczach , porównajmy budżety klubów okregowki i oczerniamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba krulem został Czarniecki z Poniatowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Upieprzyliście się na te Puławy. Jakie gorsze nastroje? Graja młodymi chłopcami i ugrali tyle ile mogli. Nikt tam z tego powodu nie rozpacza. Jeden pisze, że zawodnicy poodchodzili z Wisły a inny, że są jakieś złe nastroje. Skończcie już tą dziwną antypropagandę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AviaII Świdnik Pany!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wojciuk z sygnału król, a drugi chyba Karas też z sygnału ale tego pewien nie jestem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***gksorion.futbolowo.pl/menu,6,51,lista-strzelcow.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...