Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I taka gnida była prezesem Motoru?? A teraz chce Motorowi zabrać człowieka który umiał coś stworzyć z tą drużyną??? Przecież jemu kara dla trenera nic nie da tylko wątpliwą radochę że wygrał. Prawdziwa gnida jednak z niego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwa gnida jednak z niego
Bezmózgowie i wszawe gnidy oklaskują bandziorów. Na drzewo, liście pompować, a nie do trenerki, między ludzi! I niech kiboli zabierze z sobą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wylazł znowu wiejski burek, który tradycyjnie nie ma nic do powiedzenia. W końcu wieśniaku mamy drużynę, której chce się grać. Byłeś kiedyś burku na meczu Motoru za Feio ty wielki znawco sportu zza ekranu monitora? Już to widzę. Przyjdź gnido na mecz i zobacz na żywo jak to wygląda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do redakcji!!!! Napisaliście że jest decyzja!!! Więc pytam gdzie ta decyzja i jaka ma treść??? Po drugie... Ten tym już dawno nie powinien pracować jako trener, wogule już dawno powinien mieć zakaz pracy z ludźmi... NAJPIERW LECZENIE A PÓŹNIEJ MOŻE PRACA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjdź gnido na mecz
- powiedziała gnida gnid.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po trupach do przodu? Niektóre choroby psychiczne się leczy . W tym przypadku może melisa by pomogła  „trenerowi wychowawcy " i piszącemu powyżej komentarz .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasin ile tobie płacą za takie komentarze? Dunlop też nie lepszy. Czy wy uważacie, że Martinez to jakiś patol? (chodzi mi o wasz komentarz na wpis), że trener to jakiś bandyta?, że kibice to też patologia?, czy wy jesteście jakimiś znajomymi byłego na szczęście, ufff,  "prezesa"?  Widzę że uważacie się za jakiś "lepszy sort", a wydaje mi się, że tak po prostu nie jest. Robicie jakąś ustawkę nagonki tylko w tej sprawie (trener). Robicie sztuczny szum, aby pokazać jaki ten trener to zły człowiek. Jaka ta piłka to patologia, skąd was wynajeli? Takich zachowań w codziennym życiu w ciągu miesiąca są...setki! Tylko się o nich nawet nie mówi, cyt;, że  przyszedł szwagier i dał po łbie, albo że dwóch kierowców ścięło się na stacji CPN, itd...itd...jest tego setki. Tylo WY, robicie z tego aferę jak były "prezio", żeby ukarać potrójnie!, kogoś, kto popełnił błąd, zdarza się. Ta cała sytuacja, przedstawiana jest jakby był  nieudany zamach na Prezydenta lub Papieża. Ta cała sytuacja z treneram, troche przypomina tu sytuację naszego Państa w obecnej chwili...(...). Ja trzymam kciuki za pozostawieniem trenera, oraz aby był ktoś w zadządzie,  kto będzie nad trenerem, (prezes,dyrektor), ktoś komu zależy aby ten  segment sportowy,  był na wysokim poziomie (piłka nożna) To tyle.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby było jasne!!!! Nigdy nie miałem i nigdy miał nie będę uprzedzeń do Motoru!!!! Kibicuje im!!! Nie mam też nic do kibiców Motoru bo nie mam prawa do nich nic mieć, nigdy nic złego ani mi nie zrobili.!!! Ale jeśli chodzi o sprawy dotyczące pana Feio to niestety wielu NAWET WŚRÓD KIBICÓW MOTORU jest przeciwnych jego dalszej pracy. Jeśli chodzi o to co zrobił....... Owszem szacunek się należy i to bezsprzecznie, ale zrozumcie to co on wyprawia to nie jest cywilizowany sposób na rozwiązywanie sporów i problemów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasin tylko na tyle cię burku stać? Zapytam cię jeszcze raz. Byłeś kiedykolwiek na meczu Motoru? Kiedykolwiek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Dunloop z całym szacunkiem, ale z Ciebie taki kibic Motoru jak z koziej d..y trąbka. Pójdź lepiej na mecz i zobacz jakie wsparcie od kibiców ma Feio, a nie będziesz pisał te swoje dyrdymały. Posłuchaj sobie wywiadów, pooglądaj filmy z odpraw z zawodnikami. Posłuchaj tego, co mówią sami zawodnicy, którzy stoją murem za trenerem. Już mieliśmy grzecznych i poukładanych trenerów (vide Stasiu Szpyrka) i nie było wyników. W klubie parę osób zrobiło sobie ciepłe gniazdko nie robiąc nic. Czas w końcu przewietrzyć to wszystko. Śmiech mnie ogarnia czytając wypociny tych wszystkich "kibiców" jacy to oni wszyscy są "ą" i "ę". I jak chcą rządzić wszystkim, mówić, co jest dobre a co nie. Jesteśmy w końcu w I lidze i z takimi marudami jak Ty czy jasin, to wrócimy do czasów co najwyżej II ligi. Tego chcesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No niech będzie... Zobaczymy co ci wielcy fanatycy tacy jak Ty... :) będą wypisywać jak nie będzie wyników... Zobaczymy jak tacy wielcy kibice jak Ty będą kazać wypier.....ć jak nie będzie wyników. I tak na marginesie!!! trener nie jest od wprowadzania rządów w klubie tylko od szkolenia swoich podopiecznych czyli zawodników!!! Nie ma prawa wyzywać i stosować jakiej kolwiek przemocy czy to fizycznej czy też psychicznej wobec pracowników i ludzi którzy z nim muszą współpracować, od karania i wyciągania konsekwencji wobec pracowników są właściciele firm czy prezesi lub dyrektorzy!!! W tym przypadku jest to Pan Jakuba wraz z pozostałymi akcjonariuszami!!! a jak widać do tej pory tylko i wyłącznie ci ludzie nie pasowali Tylko, Tylko panu Feio...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasin tylko na tyle cię burku stać? Zapytam cię jeszcze raz. Byłeś kiedykolwiek na meczu Motoru? Kiedykolwiek?
Na drzewo, liście pompować, kibolski bejsbolu, obszczymurze, sieczkobrzęku z wiochy zwanej Lublyn! Zabierz ze sobą bandziorskie nasienie Kongalo Fajo, będzie wam raźniej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Ciebie taki kibic Motoru jak z koziej d..y trąbka
Nie myl klubu z  bandytą, niedomyłku.  Nawet w takim grajdołku jak wiocha Lublyn nie każdy musi mieć za idola pospolitego bandziora, damskiego boksera. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...