Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I tak za łagodnie. Z bandziorami trzeba krótko. Ja bym jeszcze założył sprawę z powództwa cywilnego. Dla oszołomów, chamów i durni nie ma miejsca w przestrzeni publicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zgadzam sie z opinia p. Jasin. Uwazam ze kara jest adekwatna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z powództwa cywilnego będzie mógł oskarżyć były prezes klubu , ponieważ roztał się z klubem i nic  mu już nie grozi ze strony właściciela , który stanął po stronie chuligana .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak za łagodnie. Z bandziorami trzeba krótko. Ja bym jeszcze założył sprawę z powództwa cywilnego. Dla oszołomów,  chamów i durni nie ma miejsca w przestrzeni publicznej
  To ciekawe co w tej przestrzeni robi np. Maciarenko, Kowalski, Suski??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ciekawe co w tej przestrzeni robi np. Maciarenko, Kowalski, Suski??
Nie słyszałem, żeby wymienieni  w kogoś czymś ciężkim i ostrym rzucali, obrażali po chamsku kobiety. Rozmawiamy o polityce, czy o kibolsko - trenerskich ćwierćgłówkach?  Brakuje tylko, żeby  Fonkalo Geio jeszcze z nożem po ulicy latał, atakował jak i gdzie popadnie,  bo akurat ma taką wizję świata. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakubas wyłożył kase stad taki wyrok kazdy inny by zostal wy......ony z roboty no ale od czego sa układy hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że są tutaj jakieś osoby podstawione, aby oczerniać i wyzywać od bandziorów trenera. Trener chce (w dodatku, nie Polak) wyrwać wreszcie ten klub z tej niszy!, zaangażował się bardzo, stara się jak może, zależy mu na wygranych itd...w PRZECWIEŃSTWIE do "byłego" prezesa (małe "p"), który jakby specjalnie przeszkadzał, robił, utrudniał działania klubu (drużyny), aby ten klub nie awansował wyżej, jakby był jakimś najemnikiem w czyimś imieniu, abu MOTOR Lublin, siedział na tyłku w tej lidze i tam miał być. Ja bym raczej przyjrzał się bliżej, temu szkodliwemu działaniu na niekorzyść spółki (karane), oraz jej rzeczniczkę, która wtórowała całemu temu dziwnemu zamieszaniu, (ścisła współpraca z preziem, marnym zresztą) A trener, koleś myślący ale też nadpobudliwy, w końcu nie wytrzymał tej smolistej sytuacji i dał w ... temu, prezesowi co utrudniał i nie dał rozwijać się naszemu Luelskiemu klubowi. Sprawa jest o tyle dziwna, że miało być do przodu, a prezes robił do tyłu, czy wy tego nie czuliście? Tyko jak mleko się rozlało, (trener nie powinien rzucać tackami, nie przystoi), to afera o zachowaniu jakby ktoś zrobił napad na kantor z bronią w ręku w Lublinie. Takich różnych sytuacji jest na co dzień dziesiątki (do wglądu raporty policji) a wy chcieliście tu niektórzy i inni, zniszczyć trenera i p. Jakubasa który daje swoja prywatna kasę na klub (nie ważne co zrobi w Lublinie), tak jakby ten klub miałby być na zapleczu i miał siedzieć cicho. DZIWNE BARDZO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja uważam, że są tutaj jakieś osoby podstawione, aby oczerniać i wyzywać od bandziorów trenera. Trener chce (w dodatku, nie Polak) wyrwać wreszcie ten klub z tej niszy!, zaangażował się bardzo, stara się jak może, zależy mu na wygranych itd...w PRZECWIEŃSTWIE do "byłego" prezesa (małe "p"), który jakby specjalnie przeszkadzał, robił, utrudniał działania klubu (drużyny), aby ten klub nie awansował wyżej, jakby był jakimś najemnikiem w czyimś imieniu, abu MOTOR Lublin, siedział na tyłku w tej lidze i tam miał być. Ja bym raczej przyjrzał się bliżej, temu szkodliwemu działaniu na niekorzyść spółki (karane), oraz jej rzeczniczkę, która wtórowała całemu temu dziwnemu zamieszaniu, (ścisła współpraca z preziem, marnym zresztą) A trener, koleś myślący ale też nadpobudliwy, w końcu nie wytrzymał tej smolistej sytuacji i dał w ... temu, prezesowi co utrudniał i nie dał rozwijać się naszemu Luelskiemu klubowi. Sprawa jest o tyle dziwna, że miało być do przodu, a prezes robił do tyłu, czy wy tego nie czuliście? Tyko jak mleko się rozlało, (trener nie powinien rzucać tackami, nie przystoi), to afera o zachowaniu jakby ktoś zrobił napad na kantor z bronią w ręku w Lublinie. Takich różnych sytuacji jest na co dzień dziesiątki (do wglądu raporty policji) a wy chcieliście tu niektórzy i inni, zniszczyć trenera i p. Jakubasa który daje swoja prywatna kasę na klub (nie ważne co zrobi w Lublinie), tak jakby ten klub miałby być na zapleczu i miał siedzieć cicho. DZIWNE BARDZO
Do szkoły i naucz się pisać, zanim znowu nagryzmolisz jakieś bzdury! Nie ma i nie będzie przyzwolenia na bandytyzm "dla dobra klubu" Kumasz, zapyziały kibolu zapyziałego klubiku z zapyziałej mieściny nad Bystrzycą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jasin do budy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam ujadasz jak mały kundelek, cieniasie. Urka burka, król zarzyganego lubelskiego podwórka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojojoj odezwał się wsiowy pajacyk mocny w gębie jako anonim :) Skąd ty psinko jesteś, że zostawiasz kupska tutaj? Smycz za długa chyba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, zabolało? Bo miało zaboleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie??? To chyba piecze tylna część ciała kundelku, że Feio nadal jest trenerem Motoru :D Ja się śmieję z ciebie i twojej alergii na mój login :) Rozumiem jednak, że jakoś trzeba leczyć te małomiasteczkowe kompleksy :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O, jednak zabolało? Bo miało zaboleć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do broniących trenera : czy autorytet w jakiejś dziedzinie np. Noblistę,  jeżeli pobił żonę to można ukarać,  czy może nadal trzeba go głaskać i mówić nic się nie stało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy się zachowują jakby GF zajebał im matkę albo co jeszcze gorszego zrobil. Bezdyskusyjne jest to że źle się zachował. Od tego jest PZPN żeby ustanowić karę i to zrobił. Szmaciarskie portale typu weszło 5 minut po tej akcji już go wieszały na stosie twierdząc że jest spalony w świecie piłki. Musicie tylko wziąć pod uwagę trochę szerszy kontekst tej sytuacji. Bo niby zwyzywał, obraził Panią była Rzecznik a jak się okazało, jak zresztą zeznała zadał jej pytanie, czy Ty k..wa też jesteś przeciwko mnie? Na pewno była. Akcja z Tomczykiem nie powinna się wydarzyć ale działania byłego już Prezesa dają dużo do myślenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akcja z Tomczykiem nie powinna się wydarzyć ale działania byłego już Prezesa dają dużo do myślenia
Podobnie jak kolejny przykład kibolskiego, prostackiego, prymitywnego niemyślenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym cie spotkać...jasin... tak oo w oko...cwaaczku, ty masz coś z tym swoim małym mózgiem? Kto cię wynajął najemniku.... kiblu domie...marny kolesiu z kompleksami, kozak jesteś bo zza klawiatury?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym cie spotkać...jasin... tak oo w oko...cwaaczku, ty masz coś z tym swoim małym mózgiem? Kto cię wynajął najemniku.... kiblu domie...marny kolesiu z kompleksami, kozak jesteś bo zza klawiatury?
Żebyś się przypadkiem mocno nie zdziwił, kibolski pomiocie. A słyszałeś coś o groźbach karalnych? Wiesz, że jest na to paragraf?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...