Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łada 1945 Biłgoraj – Unia Krzywda 4:0. Pozostałe wyniki niedzielnych spotkań

Utworzony przez Janusz, 6 kwietnia 2014 r. o 23:56
Mecz Łada - Unia, zdjęcie z meczu Roztocze - Łada. Dziennikarze tej gazety - proszę, przestańcie się już kompromitować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gamoniu janusz czytaj jakjest podpisane to zdjecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mecz Łada - Unia, zdjęcie z meczu Roztocze - Łada. Dziennikarze tej gazety - proszę, przestańcie się już kompromitować.
Najpierw wytrzezwiej i dopiero wez sie za czytanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałem uważnie, byłem trzeźwy i teraz też jestem. Wkurza mnie takie kombinowanie ze zdjęciami, z relacjami "na telefon",jakby nie można było pojechać chociaż raz na jakiś czas na mecz, zdjęcie zrobić i dowiedzieć się czegoś więcej niż to, co powiedzieli przez telefon trenerzy czy inne osoby, z którymi pismaki mają najlepszy kontakt. Działamw jednym z klubów z regionu i stwierdziam, że przez kilka lat nie widziałem na meczu u nas ani razy dziennikarza DW, a piszą o nas od wielu lat. dziennikarze DW są daleko od rzeczywistych problemów lokalnej piłki nożnej.jako kibic wychowany na Sztandarze Ludu i jego kontynuatorze Dzienniku tęsknie za czasami, gdy w DW pracowali panowie Giezek, Ogórek, Toruń, Balcerek, którzy często przyjeżdżali do nas na mecze i pokazywali w DW coś więcej niż tylko wynik meczu i skład, czesto podany z bledami.uwazam, ze dziennikarze DW wiele mogliby sie uczyc od dziennikarzy lokalnych, ktorzy zyja pilka nozna i wykazuja pełny profesjonalizm. tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...