Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łada – Olimpia 1:0, pozostałe wyniki zamojskiej "okręgówki"

Utworzony przez probierz, 30 września 2012 r. o 21:38
czy członek zarządu AMSPN Hetman Zamość Pan Wełcz mógłby powiedzieć że Łada jest piłkarsko lepsza od AMSPN który grał rok temu w tej okręgówce? Nie wiem czy AMSPN był lepszy bo nie widziałem jeszcze Łady jak gra, ale Łada ma jeden wielki plus - ma sponsorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolego nie wiem skad masz takie informacje ze Łada ma sponsorow , jestem z Biłgoraja interesuje sie Łada i z tego co wiem to zadnych powaznych sponsorow tu nie ma a kwota ktora Łada otrzymala z Urzedu Miasta jest po prostu smieszna, zgodze sie z trenerem Olimpi ze mecz w wykonaniu Łady nie byl najlepszy ale jakos udalo sie wygrac a takie mecze beda sie zdarzac , sztuka jest wygrac kiedy po prostu nie idzie, wiele osob uwaza ze Łada bedzie gromic kazdego rywala ,w tej druzynie nie ma wielkich grajkow jak bylo za czasow Pana S.wkoncu sa chlopaki z Biłgoraja ktorzy tworza kolektyw,co do stylu gry to uwazam ze na to przyjdzie czas a moim zdaniem w tej lidze najwazniejsze sa punkty a nie styl, wracajac do wczorajszego spotkania duze znaczenie mial fakt ze Łada grala mecz pucharowy we wtorek i to spotkanie zostalo w nogach , to bylo widac w meczu z Olimpia,szkoda ze nikt nie skomenowal meczu z Roztoczem i stylu w jakim zagrala Łada, brawo chlopaki oby tak dalej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do probierz napisał:
kolego nie wiem skad masz takie informacje ze Łada ma sponsorow , jestem z Biłgoraja interesuje sie Łada i z tego co wiem to zadnych powaznych sponsorow tu nie ma...
no widzisz ale jakiś tam ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...