Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leszek Bartnicki (prezes Motoru): Awans? Najpierw cele krótkoterminowe

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 sierpnia 2018 r. o 08:32 Powrót do artykułu
Jak zwykle, kwiecista mowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezesie napastnika trzeba bo jak Nowak będzie musiał pauzować to zostają nam dwaj małołaci bez doświadczenia i słabiutki Paluch.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak od kilku lat w kółko. A grube miliony co rok gdzieś giną w tym bałaganie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 tys na kopaczy, około 10 tys na zuzloków...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ble ble ble,pozer,płaczuś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak udało się ściągnąć Bonina, Brzyskiego, Ranko?? Kasa! Nie kłam prezesie. Powiedz wprost ile dostają z klubu a ile ze spółek miejskich. Znowu psucie szatni, nasi chłopcy dostają ochłapy a dziadki przyszły na emeryturę za ciężkie pieniądze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce tylko są kopacze. Gdzie zarobisz sobie 3 tys od tak? Zagrasz mecz albo nie zagrasz i kasa leci na konto plus premie za mecz. Dla takiego Brzyskiego i Bonina w 4 lidze to spacerek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oferta ppv nie może być skierowana do mieszkańców Polski z innych miast? Przeprowadziłem się niedawno na Śląsk, ale mecze Motoru chętnie bym obejrzał na żywo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak domowe???!! Transmisje ppv miały być ze wszystkich meczy Motoru! Juz jutro mecz w Radzyniu i nie bedzie transmisji? Jak zawsze kompromitacja. Prezesie bierz się do roboty i załatw transmisję meczu. Skoro w Perla Pub jest mecz to ppv tez moze byc. Do roboty! A tak na marginesie to co to za asekuracja. Tylko awans minimum 85 punktow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od 3 lat interesowałem się meczami Motoru, po ostatnim sezonie kładę na nich lagę bo to PRZEGRANY temat, te dziady NIGDY nie awansują. Zawsze im braknie a to 1 punktu a to krzywa trawa na boisku a to coś ... 3 tysiące frekwencja na obiekcie na 15,5 tysiąca? KPINA, na KRESOWĄ dziadów pognać niech się zaznajamiają z super murawą która czeka na wsiach a razem z tymi meczami Agrowpier**l.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krótkoterminowe cele raczej powiedziałbym krótkoterminowe myślenie. Kontraktowanie wiekowych zawodników. Ile tacy zawodnicy pograją??? W innych klubach wystrzegają się takich zawodników, bo drużyna jest budowana według jakiejś koncepcji i zawodnik jak przychodzi do klubu to minimum na dwa lata i musi być zawodnikiem rozwojowym. Z takim myśleniem daleko nie zajedziemy czego już nas nauczyły poprzednie sezony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tyle pieniędzy wyrzucone w błoto i idą kolejne to jest studnia bez dna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przybysia spytać o co w tym chodzi tak naprawdę artura przybysia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego nie da się czytać. Dramat człowiek Bartnic.. on nie ma pojęcia jak się buduje drużynę. Może poda do publicznej wiadomości ile ma Bonin i Brzyski- "...w tym sezonie nie będzie kominów płacowych..." reszta drużyny kosztuje tyle co tych dwóch. Powodzenia. Czy "Sponsorzy" nie widzą nieudolności
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt, cele najlepiej stawiać krótkoterminowe. Ale warto byłoby rozliczyć się z projektu "warszawka". Jako podatnik chcę wiedzieć komu i ile sponsorowałem dwa lata beztroskich wakacji...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja pytam setny raz ile zarabiają nie wiem jak ich nazwać pseudo zawodnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...