Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

LZPN zaprasza do wolnych miejsc w ośrodkach piłkarskich

Utworzony przez fan, 3 marca 2010 r. o 21:30
nareszcie coś zaczynają kombinować z młodzieżą.... BARTNIK NA PREZESA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przestan człowieku nie wiesz co mowisz sam jestem w tym osrodku i wiem co tam jest na trenera bartnika nie ma co liczyc tyle o nim.a co do reszty to naprawde jest elegancko tylko ze nie taki dogodny plan jak tu i co do tego ciezki poziom (chodzi o liceum) sprzet super trener Zakrzewski ktory nas prowadzi ma pojecie naprawde spore. klasa nasza liczyla prawie 30 osob a zostalo tylko 15 takze co do szkoly nie polecam ale za to obozy i reszta jest finansowana trzeba sie po prostu przyłozyc:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uczen napisał:
przestan człowieku nie wiesz co mowisz sam jestem w tym osrodku i wiem co tam jest na trenera bartnika nie ma co liczyc tyle o nim.a co do reszty to naprawde jest elegancko tylko ze nie taki dogodny plan jak tu i co do tego ciezki poziom (chodzi o liceum) sprzet super trener Zakrzewski ktory nas prowadzi ma pojecie naprawde spore. klasa nasza liczyla prawie 30 osob a zostalo tylko 15 takze co do szkoly nie polecam ale za to obozy i reszta jest finansowana trzeba sie po prostu przyłozyc:)
Rozumiem cię kolego doskonale............. znam ten ból ............. nauka i piłka przeważnie nie idą w parze Piłkarze oczekiwali by na ogół extra ulgowej taryfy w szkole i pomocy na maturze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...