Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Hajdo (Motor Lublin): Możemy pójść tylko w dobrym kierunku

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 grudnia 2019 r. o 13:37 Powrót do artykułu
Przestańcie zganiać na sędziów! Bo jak byśmy chcieli być złośliwi, to bedziemy karna liczyć podyktowane dla Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o jakim klubie mowa? bo Motor to tylko żużlowy jest, trener nie wie że prowadzi Spartakus?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jest napisane wyżej prawdopodobnie szamana wyłowili z zalewu. Szkoda mógł się jeszcze pobujać na dnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek jak kpisz i szydzisz z czyjejś śmierci i olbrzymiej tragedii dla rodziny to może wypowiedz się o tym: 21.09.2019 Jutrzenka Giebułtów - Motor Lublin 1:0 a może 14.08.2016 Cosmos Nnowotaniec - Motor Lublin 2:1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sławek jak kpisz i szydzisz z czyjejś śmierci i olbrzymiej tragedii dla rodziny to może wypowiedz się o tym: 21.09.2019 Jutrzenka Giebułtów - Motor Lublin 1:0 a może 14.08.2016 Cosmos Nnowotaniec - Motor Lublin 2:1
 Szaman nie miał rodziny. Ktoś taki "uzdolniony" musi być sam. Chyba że za rodzinę uważasz "tęczowych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż mylisz się ja żyje a to niegodne śmiać się z takiej tragedii! Widzę to w mojej kuli i widzę kim jestes!! Jestes fanatykiem tego klubu chodzącym w tych samych dresach cały tydzień!! Z ubytkami w uzębieniu i z czarnymi klami wystającymi z dziąseł!! Jeździsz do Bełżyc grzebać w stercie poszukując perełek dresiwa!! Pijesz wodę z Bystrzycy i widzę bardzo źle się odżywiasz!!! Musisz zmienić śmietnik który penetrujesz bo ten za Restauracja Koper Włoski zazwyczaj ma tylko kości ponieważ jedzenie maja tam pierwsza klasa!! Chcesz bym wrócił do klątw i twój klub wiecznie grał w tej buraczanej lidze??!! To padnij przezdemna na kolana i wyspowiadaj się ze swoich haniebnych komentarzy!! Jeżeli tego nie zrobisz do Świąt to czeka się Kara!! Będziesz musiał stuknąć śmierdzącego Irka odrazu po meczu LAKP kiedy będzie apogeum jego smrodu!!! Czas Start
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szaman jestes!!! Super.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż mylisz się ja żyje a to niegodne śmiać się z takiej tragedii! Widzę to w mojej kuli i widzę kim jestes!! Jestes fanatykiem tego klubu chodzącym w tych samych dresach cały tydzień!! Z ubytkami w uzębieniu i z czarnymi klami wystającymi z dziąseł!! Jeździsz do Bełżyc grzebać w stercie poszukując perełek dresiwa!! Pijesz wodę z Bystrzycy i widzę bardzo źle się odżywiasz!!! Musisz zmienić śmietnik który penetrujesz bo ten za Restauracja Koper Włoski zazwyczaj ma tylko kości ponieważ jedzenie maja tam pierwsza klasa!! Chcesz bym wrócił do klątw i twój klub wiecznie grał w tej buraczanej lidze??!! To padnij przezdemna na kolana i wyspowiadaj się ze swoich haniebnych komentarzy!! Jeżeli tego nie zrobisz do Świąt to czeka się Kara!! Będziesz musiał stuknąć śmierdzącego Irka odrazu po meczu LAKP kiedy będzie apogeum jego smrodu!!! Czas Start
 Jestem nowy na forum . Może mi ktoś napisać co to za debil i co to za brednie wypisuje. A może to forum dla pensjonariuszy zakładów psychiatrycznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krowa narobiła mu na zryty łeb I tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szamanowi oczywiście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SpeedCar używa tej nazwy i barw tylko w celach marketingowych. Jest w Polsce jeszcze np. Motor Lubawa. Czy to znaczy, że ma coś wspólnego z lubelskim Motorem? Nie! P.S. dla jasności, drużyna piłkarska też używa tej nazwy z powodów marketingowych. Miasto wykupiło licencję na grę w II lidze od właściciela klubu z Szarowoli. I dobrze miasto zrobiło, bo ten prawdziwy Motor grałby wtedy w lidze okręgowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wypowiedź tytułowa nie świadczy dobrze o logicznosci trenera. "Możemy pójść tylko w dobrym kierunku". Nieprawda - możecie pójść także w złym kierunku. A - jak mówił Kazimierz Górski - możecie wygrać, przegrać lub zremisować. Dziękuję, pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otóż mylisz się ja żyje a to niegodne śmiać się z takiej tragedii! Widzę to w mojej kuli i widzę kim jestes!! Jestes fanatykiem tego klubu chodzącym w tych samych dresach cały tydzień!! Z ubytkami w uzębieniu i z czarnymi klami wystającymi z dziąseł!! Jeździsz do Bełżyc grzebać w stercie poszukując perełek dresiwa!! Pijesz wodę z Bystrzycy i widzę bardzo źle się odżywiasz!!! Musisz zmienić śmietnik który penetrujesz bo ten za Restauracja Koper Włoski zazwyczaj ma tylko kości ponieważ jedzenie maja tam pierwsza klasa!! Chcesz bym wrócił do klątw i twój klub wiecznie grał w tej buraczanej lidze??!! To padnij przezdemna na kolana i wyspowiadaj się ze swoich haniebnych komentarzy!! Jeżeli tego nie zrobisz do Świąt to czeka się Kara!! Będziesz musiał stuknąć śmierdzącego Irka odrazu po meczu LAKP kiedy będzie apogeum jego smrodu!!! Czas Start
 O szman vel rolnik z Michowa wypłynął ze styrty szmat pod Bełżycami. Otóż mylisz się co do mnie.Nie chodzę w dresach tylko w sutannie. Nie mam ubytków w uzębieniu ponieważ na Kasę Chorych wstawiłem sobię cały "garnitur" zębów, łapię "deszczówkę" a więc mam wody pod dostatek. A jeśli chodzi o odżywianie to również nie trafiłeś ponieważ regularnie uczęszczam na posiłki do Brata Alberta. Jasno z tego wynika że jesteś kłamcą i nie masz żadnej kuli. Szkoda mi ciebię i tej twojej wybujałej wyobrazni. Zapraszam na Wigilię dla samotnych do Brata Alberta.Może tam zrozumiesz jak niekulturalne jest twoje zachowanie. A tak na marginesie to ładni cię zminusowali internauci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie matura a chęć szczera zrobią z nasiego Motoru lidera. I 2 liga będzie nasi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trenerze po co wygadywać takie kłamstwa? nie ma święty?ch krów ? a Rafał Grodzicki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szamana nie ma - jego syn także nie istnieje - obu , powtarzam obu już z nami nie ma. Jeden robi za karmę dla karpi w zalewie zemborzyckim(notabene piękne miejsce) A drugi sprzedany jako tancerka gogo doznał nieszczęśliwego wypadku i obecnie przebywa w abramowicach....stamtąd również pisze do nas swoje komentarze gdyż przepisy zabraniają odcinać Internet pacjentom...sprawdziliśmy nr IP. Podobno wystąpic ma w programie The Voice z utworem "Już mi niosą kaftan z wenflonem". Pozdrawiam FORZA MOTOR V.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...