Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mirosław Hajdo (Motor): Nie słyszałem co krzyczeli kibice

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 września 2019 r. o 09:26 Powrót do artykułu
Chyba nie chciałeś słyszeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo pójdą na dno albo wręcz przeciwnie wspólny wróg gdy wszyscy są przeciwko nim ich zbuduje. Teraz zaczną się prawdziwe testy Sieniawa gdzie przegrywa wielu niby mocnych Puławy czy Siarka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, teraz mecze z górną połową tabeli. Niech to k... w końcu zaskoczy, już najwyższy czas. Tylko Motor! Nikt i nic tego nie zmieni :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co miał słuchać patologii z trybun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor to środowisko ludzi którzy szczują jedni na drugich niestety. Dlatego nie ma awansu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy głuchy może być trenerem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nagle po wygranym meczu wywiad się ukazuje. A co miał do powiedzenia po Jutrzence?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z szamanem z szrowoli?Sluchy dotarły że schlal sie z szatanem on mu rowa przegwintowal kolejny raz i zdjał moc rzucania uroków na wczorajszy dzien!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hajdo daj sobie spokój dla własnego zdrowia. Z kibolami nie wygrasz a nikt Ci sukcesów z Garbarnią nie odbierze. Motor to klub mem a w tym dziadostwie to i Guardiola z Kloppem popłynęliby jak gówno Wisłą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sukces?! Wygrana z ubiegłorocznym spadkowiczem czyli de facto IV ligowcem, któremu ligę zapewniono przy zielnym stoliku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takiego mowiły trybuny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puste trybuny czy te 400 osób co były na tym prześwietnym widowisku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale na kolejny mecz bilety po 15zl bo już "wszystko gra"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko po meczach z Siarko Hutnikiem czy Koroną ,Sokółem 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***motorlublin.eu/2019/09/23/ruszylo-glosowanie-w-budzecie-obywatelskim-oddaj-glos-na-projekt-o-67/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hajdo! Co? Wypierd@l@j!!! Jasik! Co? To samo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda, to prawda. Mecz z Sokołem Sieniewa będzie meczem prawdy. Jeśli przegramy lub zremisujemy, to wiadomo będzie, że wciąż nie ma i nie było żadnego przełamania Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hajdo bardzo inteligentnie odpowiedział.Zresztą to jest spoko gość i ma pomysł na drużynę.Rzeczowy ,stonowany.  Gdyby nie fatalna skuteczność chłopaków nikt by nie śmiał złego słowa na ten zespół. Tak bywa ,że gdy się bardzo chce , głowy się gotują.Zachowanie kibców? Hajdo pokazał jak należy reagować.Zmienią zdanie po paru wygranych meczach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aaaa dziekuje Szaman jak najbardziej w porzadku byłem na wakacjach na Bermudach z dziadkiem wielkim Amadeuszem i Szymonem... a wy jak tam już wróciliście z wakacji Last Minute z Bełżyc??pozwiedzaliscie trochę?? Na bezcłowym targu w Babinie byliście i znaleźliście coś na stercie jeszcze?? Bo coś ostatnio mówiliście ze jakieś majtki by się przydały??!!Perfumy dla śmierdzącego Irka kupić ze Sławina!!!Bo krowy moje mleka nie chcą dawać bo tak jebie od niego!! I ogolić dziada bo Dziadek Amadeusz myślał ze terrorysta!!!Gratuluje wygranej mam nadzieje ze się cieszycie ze taki sławetny klub wasze piłkarze pokonali!!! Ale z Sieniawa nie będzie łatwo!!! Oto pokuta!!- PROMED protetyka Lublin ulica Związkowa 20 już mi migiem tak się zapisywać i wstawiać koronki i zęby, zeby jak ludzie wyglądać a nie słonecznik łuskacie i razem z Lupinkami jecie a potem kaszelek meczy bo ciężko odksztusznąć!! Czas Start!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...