Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 września 2018 r. o 08:28 Powrót do artykułu
Granit jest twardy a Motor.. Cóż..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Granit jest twardy a Motor...was rozjedzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj z hukiem wyleci drugi trener bo szykuje się Agro***ol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Największy klub w województwie ?! Niech trener granitu zmieni dealera lub bierze połowę. Motór to co najwyżej 3 w województwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibicowsko 1 a jeśli chodzi o jakość piłkarską to obecnie lepsze są: Wisła Puławy, Górnik Łęczna, Chełmianka.. Motor jest na miejscach 4-6 razem z Avia i Stalą Kraśnik. Taka jest obiektywna racja stanu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z.S.Kozłowski jest chyba wolny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1.Górnik Łęczna 2.Wisła Puławt 3.Chełmianka i Motor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie wiem czy Motor nie jest dalej.. Stal Krasnik wygrała na lajcie z Hutnikiem który potem wsadził Motorowi 5 bramek w 1 połowie.. Inna sprawa, że to taka liga, że każdy z każdym może wygrać. Faktem jest za to, że to wstyd, że Motor nie góruje nad tym towarzystwem pod względem sportowym biorąc pod uwagę kwestie finansowe np. Może się  kiedyś doczekamy wyższej ligi w Lublinie ja myślę że 2024-2025 ale wcześniej to pier...ol ie z hukiem jeszcze bo musi. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życze awansu Granit!!!!to by była sensacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor takie mecze powinien wygrywać po 5:0 na luzie A pewnie bedzie jak zwykle. Nerwówka. Wyszarpią 3:2 fartem po karnym z kapelusza w 90 min. No albo w ogóle odpadają. Pamiętamy rok temu! Konskowola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...